Eladó ház Gödöllő környékén (7067 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 067 db
Eladó Gödi családi ház hirdetés (73377976)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 6
Alsógöd kertvárosi részén, csendes környéken kínálunk eladásra egy tágas, családi házat. Az ingatlan 1994-ben épült téglából ...
199 000 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (55823955)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót, Öregfalu részén egy új építésű, 121 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elrendezése kiváló: ...
121 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti ikerház hirdetés (43651482)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
124 300 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (97833375)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Fót Kisalagon, 155 nm-es jó állapotú családi házat 700 nm-es telken, amely ideális nagyobb családok vagy több...
104 900 000 HUF
676 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43673498)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Fótújfalun kínálunk megvételre egy 2026-ban épülő, egyszintes, nettó 127 nm alapterületű, plusz 15, 8 nm terasszal rendelkező, ...
149 900 000 HUF
1 180 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (64476438)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 5
A xv. kerületben: csendes kertvárosi környezetben, 120 m2, belső 2 szintes, 5 szobás, jó állapotú sorház, 2 erkéllyel (30 m2), ...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (96387651)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Őrbottyán csendes utcájában, saroktelken eladó igényes ikerházfél! Eladásra kínálunk Őrbottyán nyugodt, családbarát részén eg...
95 000 000 HUF
887 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (39534242)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, hőszivattyús családi ház nagy telekkel Csörögön! Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, újépítésű, önál...
95 500 000 HUF
994 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (43332939)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
95 500 000 HUF
1 005 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (27774223)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszin, néhány utcára a Dunától, új építésű kétszintes garázsos ikerház mindkét fele eladó.  A ház megbízható, számos megt...
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (95346468)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (54869962)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Olyan otthont kínálunk, amelyet nem beruházó épített eladásra, hanem két tulajdonos a saját családja számára álmodott meg - min...
148 900 000 HUF
1 240 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (69454634)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Modern elegancia és kertvárosi nyugalom – 193 nm-es álomotthon Nagytarcsán Kifogástalan szerkezeti és esztétikai állapotú, 5 s...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (53713485)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület:2008-ban épült t...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (49829599)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó újszerű okosotthon Fóton Kiemelkedő elhelyezkedéssel! Fóton, egy csendes, mégis kiváló közlekedéssel rendelkező utcában...
134 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (31334197)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Gödön új építésű környezetben, 2 lakásos sorházban kínálunk egy szuper beosztású, saját kerttel rendelkező kétszintes lakást, a...
126 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (43295524)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nag...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi sorház hirdetés (97493242)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2