Eladó ház Gödöllő környékén (6893 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 893 db
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (33944155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 4
XV. kerületben: rákospalotán, újpest szomszédságában, csendes utcában, eladó egy 121 m2, 2 generációs, 4 szobás, közepes állapo...
95 000 000 HUF
785 123 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29332512)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 8
Dunakeszi közkedvelt Szabadságligeti részén, egy csendes, eldugott utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal, jó áll...
244 900 000 HUF
874 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33473675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy új építésű, 86, 53 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elren...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73397913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi legcsendesebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, körbejárható családi házat. Elosztását ...
92 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29899762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán kedvelt részén! Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel, maximális magánszfé...
169 900 000 HUF
1 306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (32336884)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Tura egyik legszebb részén, aszfaltozott utcában, saroktelken, egy hószivattyús, új építésű, teraszos, nett...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (31944722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 271 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoscsaba-Újtelepen, egy modern, könnyűszerkezetes, garázsos, napelem...
134 700 000 HUF
1 141 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (43954634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk a 17. kerület egyik legszebb részén, Rákoskeresztúron, teraszos, erkélyes, 120 nm-es, 4 szobás, garázsos, i...
119 700 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (74185898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Mogyoród egyik legszebb részén, Klastromhegyen, egy teraszos, erkélyes, 200 nm-es, 7 szobás, 2 fürdős, gará...
99 990 000 HUF
499 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácszentlászlói családi ház hirdetés (13991749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Építési telek kulcsrakész családi ház lehetőséggel, VÁCSZENTLÁSZLÓN Megvételre kínálunk Vácszentlászlón, nyugodt, családi háza...
72 800 000 HUF
693 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (13322934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 3
Családi ház nagy kerttel, jó közlekedéssel Rákosmentén Budapest XVII. kerületében, Rákosmente kertvárosi részén kínálok megvét...
179 900 000 HUF
1 665 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42857827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Tágas, kétszintes családi ház eladó Árpádföldön ideális választás nagycsaládosoknak! Ha egy valódi otthont keres, ahol a család...
165 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (33953876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív családi ház eladó – Erdőkertes 2015-ben épült, modern otthon, prémium extrákkal és energiatakarékos megoldásokkal Al...
119 000 000 HUF
545 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (75297947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Nagy családi ház üzlethelyiséggel és műhellyel eladó Erdőkertesen – kiváló befektetés is! Eladó Erdőkertes központi részén eg...
129 900 000 HUF
792 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (93968169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Hangulatos családi ház eladó – Erdőkertes, Szent sarok Nyugodt kertvárosi élet, nagy telekkel és jó közlekedéssel Alapadatok ...
78 900 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (96754379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal