Eladó ház Gödöllő környékén (6833 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 833 db
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (23436497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Körpanorámás, 144 nm-es, garázsos, kétszintes villa dombtetőn ELADÓ! Prémium minőségű és megjelenésű, tágas, elegáns, 144 nm-...
119 000 000 HUF
826 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (58755968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű, 110 nm-es, egyszintes családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 480 nm-es saját telekkel ELADÓ! Prémium minő...
95 900 000 HUF
871 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (34912947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
95 900 000 HUF
871 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (42977262)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, 4 szobás, 103 nm-es, önálló családi ház 440 nm-es saját telekrésszel Kerepes panoráma lakóparkban eladó! CSOK plu...
82 500 000 HUF
800 970 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (52914467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús, 96 nm-es, egyszintes családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 450 nm-es saját kerttel eladó! CSOK pl...
76 500 000 HUF
796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (32238786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Egyszintes családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 325 nm-es saját telekrésszel ELADÓ! Megvételre kínálok egy 79 nm-es, napp...
69 900 000 HUF
884 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (74324427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, 4 szobás családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 380 nm-es saját telekrésszel eladó! CSOK plusz igénybe VEHETŐ! ...
84 500 000 HUF
889 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (34679339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Panoráma lakóparkban kiváló beosztású, egyszintes családi ház 390 nm-es kerttel eladó! CSOK plusz igénybe VEHETŐ! ÖRÖKPANORÁMÁ...
84 900 000 HUF
903 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Szadai családi ház hirdetés (72863449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 5
Szeretne falun, jó levegőn élni, de fontos Önnek a főváros közelsége? Otthonról dolgozik, hogy több Időt tölthessen a családjáv...
175 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (49222345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 7
Eladó Budapest peremkerületén, Nagytarcsán, egy befejezésre, átépítésre váró, közel 400m2 hasznos alapterületű családi ház, hat...
56 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (56955743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! a központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő cs...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (12442331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás /nappaliból egy nagy terasz/ családi ház. Az ingatlan2009-ben épült, cirkó ...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34992254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpád-földön 157 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 n...
169 900 000 HUF
1 082 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (43557943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 313 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 5
XVI. kerület legszebb részén, Ómátyásföldön 1085nm-es telken keresi Új tulajdonosát egy nettó 313nm-es Rezidencia! Az ingatlan ...
380 000 000 HUF
1 214 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (83815427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, 220 nm-es, háromszintes ikerházat Budapest 16. kerületének Rákosszent...
254 900 000 HUF
1 158 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (94737347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. a ház a Városháza szomszédságában csendes utcáb...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (76345866)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csömörön kiváló helyen a központi résznél eladó egy 800nm-es "nyeles" telken lévő tégla építésű családi ház. Ügyvédi megosztáss...
75 900 000 HUF
925 609 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (46419932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
Új Építésű Lakóparki Ikerházak eladók Mogyoródon --- Modern és letisztult új ikerházak Mogyoród frekventált részén Ismerje meg ...
124 990 000 HUF
1 086 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (56649389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
124 990 000 HUF
1 086 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (57561251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
Új építésű lakóparki ikerházak eladók Mogyoródon --- Modern és letisztult új ikerházak Mogyoród frekventált részén Ismerje meg ...
124 990 000 HUF
1 086 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?