Eladó ház Gödöllő környékén (7050 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 050 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93735242)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerület közkedvelt részén, jó állapotú, 5 szobás, tehermentes családi ház ELADÓ! ! ! XVII. kerületben, Rákoskert kertvá...
165 000 000 HUF
953 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (54714573)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Veresegyház kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy modern kialakítású, új építésű ikerházat, amely ideális választás c...
145 800 000 HUF
1 185 365 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (43771891)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 3
Dunakeszi kertvárosában kivételes lehetőség – ikerház építésére alkalmas telek tervekkel! Dunakeszi közkedvelt, nyugodt kertv...
79 800 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (73387831)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Ritka piaci lehetőség, reális ÁRON! Erdőkertesen 650 nm es telken Önálló csak fedett gépkocsi beállóval érintkező, földszintes...
82 000 000 HUF
1 012 345 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (32327332)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
Eladó XVII. kerület legkedveltebb részén, Régiakadémiatelepen egy minden igényt kielégítő, folyamatosan karbantartott és modern...
137 000 000 HUF
1 397 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (39555395)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Veresegyház Táborhely részen Veresegyház közkedvelt részén, köz...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi sorház hirdetés (96478339)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 229 m2
Szobaszám: 4
Maglódon, csendes családiházas környezetben, szélső sorházi lakás ELADÓ! Maglód Krisztinatelep részén eladó egy 2009-ben épül...
109 000 000 HUF
956 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (42443237)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 860 m2
Telekterület: 20000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egyedülálló birtok 20 hektár földterülettel, két impozáns lakóházzal és egy hangulatos faházzal – teljes elszeparáltság, ...
799 000 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32424391)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 20+ 8 fél
Kiváló Befektetési Lehetőség, 16. kerületben! Leírás: Eladásra kínálunk egy komplett lakóingatlant, Budapest egyik legdinamik...
500 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (85333798)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 7
A XVI. kerület Mátyásföld városrészén magánszállás funkcióját ellátó családi ház eladó! A ház mintegy 240m² összterületű körb...
190 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (46823897)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - földszintes ikerházfél eladó! A megvételre kínált ingatlan egy amerikai konyha és ...
138 000 000 HUF
1 254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (45848863)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - ikerházfél eladó! A megvételre kínált ingatlan belső kétszintes nettó 143 nm alapt...
149 900 000 HUF
1 048 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34832635)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 20
Ritka lehetőség a 17. kerületben - Rákoscsabán! A megvételre kínált ingatlan mintegy 950 nm alapterületű sarok telken fekszik...
499 000 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (71348375)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Ecseren a dombon kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű családi házat! A családi ház földszintes -igény esetén a tetőtér...
148 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (14453574)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 24200 m2
Szobaszám: 2
Csömörön kínálunk megvételre egy 60 nm két szobás újszerű házat - mellette egy 3 kialakítású helyiség. A házban egy amerikai k...
160 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (81355647)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 49 nm alapterületű igényesen felújított családi házat! A ház földszintes ...
74 500 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93544333)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű felújított házat a hozzátartozó 4800 nm alapterületű telekkel. Közművek telken belül vannak! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
360 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (92733334)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 17. kerületben belső kétszintes ikerfél eladó! A földszinten (62 nm ) nappali konyha étkezővel, előtér, fürdőszo...
140 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (45886644)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 2030 m2
Szobaszám: 1
Ecseren- külterületi részen kínálunk megvételre egy 2030 nm alapterületű telket! A telken egy 37 nm alapterületű alápincézett ...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (33572738)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Pécelen kínálunk megvételre egy 119 nm alapterületű új építésű ikerházat nagy méretű terasszal és erkéllyel! Az ingatlan bels...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal