Eladó ház Gödöllő környékén (7050 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 050 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57159495)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - belső kétszintes családi ház eladó! A földszinten előszoba, konyha étkező és kert ...
180 000 000 HUF
1 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (54336942)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy 3 szintes családi házat a 16. kerületben! Nettó alapterület: 102, 45 (pince) + 83, 4 (földszint) + 74...
149 000 000 HUF
573 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli családi ház hirdetés (31242441)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 17. kerület szomszédságában - Pécelen egy belső kétszintes házat - a ház 100 nm három lakás kialakítható ...
250 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (27489563)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Pécelen kínálunk eladásra egy újszerű - 125 nm alapterületű 4 szobás házat! Az eladásra kínált ingatlan földszintes, a konyha...
127 000 000 HUF
1 016 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (32381571)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
XV. Rákospalota kertvárosi részén 3 szobás családi ház eladó-bérlővel együtt is 495 nm-es telken helyezkedik el a pár éve telj...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (25249594)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
XV. Rákospalotán a Tarpai tér közelében gyönyörűen felújított, duplakomfortos, 140 nm-es családi ház eladó Rákospalota csendes...
185 000 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (63834892)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 5
XV. Rákospalotán a Tarpai téren 81 nm-es családi ház eladó Rákospalota csendes családi házas övezetében helyezkedik el a ház, ...
99 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (49531187)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 6
Budapest XVI. kerület Rákosszentmihály kedvelt csendes részén eladó egy háromlakásos, 170 nm2 családi ház jól kihasználható, pr...
104 990 000 HUF
567 513 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 6
109 990 000 HUF
594 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (93993537)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó Bp. XV. kerület Pestújhely frekventált kertes házas övezetében egy új építésű ikerház hátsó részének, 113 nm-es, nappali ...
165 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (77734465)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
165 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikladi családi ház hirdetés (57425394)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 3
3 Szoba - Felújított - Nagy Telek Iklad csendes kis utcájában eladásra kínálok egy napfényes, 86 nm-es, 3 szobás családi házat...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (91539474)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Udapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerika...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (46473928)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 241 m2
Telekterület: 1274 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház a XVII. kerület legfelkapottabb részén a Szőlőliget ÖkoparkbanMegvételre kínálunk Budapest XVII. kerületének ...
419 000 000 HUF
1 738 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (77241341)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben épül...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (71343856)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 7
Luxus, harmónia és mediterrán életérzés egyben igényes, kétszintes családi ház eladó a XVI. kerület és Csömör határán! Csendes,...
287 000 000 HUF
1 047 445 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (18448675)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Budapesten a 17. kerületben megvételre kínálok egy 88 m2-es tégla építésű házat. A házon több nagyobb felújítás történt amely...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23916793)
19 napja a megveszLAK-on