Eladó ház Kecskemét 60 millióig (510 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Kecskemét 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 510 db
Kecskeméten további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Kecskeméten
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24773843)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a máriahegyben 2 szobás családi ház, melléképülettel 1401 nm-es telken. Az ingatlan aszfaltos útról megközelí...
52 799 999 HUF
879 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29572233)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
2022-Ben felújított 3 szobás családi ház eladó 300 m2-es telekkel a belvárosban! Az ingatlan otthonos, világos terekkel és pra...
36 800 000 HUF
566 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49119599)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
36 800 000 HUF
566 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (42487485)
20 órája a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 153 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét szívében, a Csóka utcában kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező telekrészt, bontandó épülettel. Ha...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34247899)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
36 800 000 HUF
566 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (38543338)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői: - 70 nm ...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46725293)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Lakás árán családi ház, full felújított állapotban ELADÓ! Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Hetényegyházán...
45 500 000 HUF
568 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34463792)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Máriavárosban, azonnal költözhető, szép állapotú, jól karbantartott, 2 Szobás házrész eladó, csendes utcában, jó szom...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73123326)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten eladó egy 68 nm-es, 3 szobás családi ház 998 nm-es belterületi telken. Az ingatlan vegyes falazatú, felújítást igén...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (39877323)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét-Talfája-köz mellett egy felújítandó házrész várja új tulajdonosát! Egy dinamikusan fejlődő városrészen utcafronton l...
38 900 000 HUF
457 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb ház hirdetés (53933874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 1
Kecskemét közelében, Méntelek kedvelt részén eladó egy nettó 95 m²-es tanya, amely 3%-os hitelre alkalmas, így kiváló lehetőség...
38 900 000 HUF
409 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33637948)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 276 m2
Szobaszám: 2
Katonatelepen épülő modern családi ház, ahol a csendes, barátságos környezet találkozik egy jól átgondolt, praktikus otthon kén...
58 900 000 HUF
906 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37551416)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Eladó 40 m²-es, 1 szobás házrész, mely saját otthonra vágyók számára ideális lehet első otthonként, de befektetésnek is megállj...
16 900 000 HUF
422 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (82116363)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Irsai lakóparkban eladó hamarosan beköltözhető 90m2-es 4 szoba +nappali családi ház. Az utca és az itt lakók csendes, rendezett...
60 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55833686)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2843 m2
Szobaszám: 3
Álmodozol a nyugalmas vidéki életről, távol a város zajától? Most elérheted álmaidat ezzel a gyönyörű 2 szobás összkomfortos ta...
25 500 000 HUF
364 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38142253)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Pár héten belül költözhető, 92nm-es ingatlan várja első lakóit. Az ingatlan rendelkezik 4 szobával, tágas fényes amerikai konyh...
60 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94294137)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Szeretne idén nyáron új kertes házába költözni? Ez most lehetséges, Új család beköltözését várja 91nm-es 4 szoba+nappalis cso...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27676496)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Alsószéktón egy modern, új építésű családi ház egy hangulatos lakóparkban. Ez a 4 hálószobás ingatlan amerikai ...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47798347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 4
Téglaház eladó Kecskemét központjától pár km-re nyugodt környezetben eladó 2 szintes 98 nm-es tégla nappali+3 szobás családi h...
58 500 000 HUF
596 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39329689)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
2 Szintes újépítésű ház várja első lakóit Ez a két szintes, könnyűszerkezetes, 90nm-es hangulatos ház, mely 1600nm-es telken t...
51 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kecskeméten?
← Előző oldal1 / 26 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Kecskeméten 60 millióig? Kecskemét környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Kecskeméti házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Bács-Kiskun megye központjaként ez a város kiváló infrastruktúrával és lehetőségekkel rendelkezik. Az eladó házak választéka széles, a belvárosi ingatlanoktól a kertvárosi házakig. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Kecskemét aloldalt, ahol az összes eladó Kecskeméti ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Kecskeméten, akkor az albérlet Kecskemét oldalon nézelődj. Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Kecskemét.