Eladó új építésű házak Kecskemét 50 millió alatt
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű házak Kecskemét 50 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 11 db
Kecskeméten további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Kecskeméten
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84152537)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Egyedülálló lakópark Kecskeméten Egyedülálló lakópark Kecskeméten. Tudatosan átgondolt, környezettudatos, energiatakarékos 138...
50 000 000 HUF
549 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45666433)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Otthonok és megoldások! Eladó egy prémium minőségű, 4 évszakos használatra tervezett, szigetelt faház, amely tökéletes megold...
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57763894)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16152431)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Borbáson kínálok megvételre egy nettó 100 nm-es félkész családi házat 1439 nm-es telken. a jól átgondolt alaprajzzal ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27476328)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (94399377)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 3
Új építésű 49 m2 es, nappali + 2 szobás ikerház eladó Kecskemét vonzáskörzetében! Jellemzői: 2026szeptemberi átadás nappali ...
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (23433889)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (24239477)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (17777714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy 2023-ban épült, félkész családi ház. a telek összterülete 846 m², melyből 169 m² közös használatú út. a telken egy be...
41 900 000 HUF
465 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95545949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségű kulcsrakész családi ház; hosszú távra tervezve, garanciával! Netto 70 m2-es tégla építésű családi ház az Ön á...
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34825359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 3
Most igazán számít az alacsony rezsiköltség, kiváló energetikával épül meg álmai OTTHONA Csatlakozhat Ön is a mára már új csal...
49 500 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 11 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45343523)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten 100 m2-es családi ház eladó Kecskemét, közkedvelt külterületén, 800m2 telken kínálunk 100m2-es családi házat, kivi...
51 000 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39329689)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
2 Szintes újépítésű ház várja első lakóit Ez a két szintes, könnyűszerkezetes, 90nm-es hangulatos ház, mely 1600nm-es telken t...
51 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98724733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 4
Csak nálunk keresse! Építse meg velünk álmai OTTHONÁT! Kecskemét és 30 km-es vonzáskörzetében családi ház eladó! Netto 100 m...
52 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53715425)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Vegyen netto 90 nm-es új építésű házat Katonatelepen Ajánlom ezt a 90 nm-es, nappali + 3 szobás, fedett teraszos házat Kecskem...
52 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38533545)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 4
Átgondolt, gazdaságos, napelemes 98 nm-es ház eladó! > A letisztult Dream-Home “Eco Plus” 98, 63 nm-es, gazdaságos, modern és...
52 200 000 HUF
614 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (44659378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten, Szabó Sándor telepen, új építésű osztáson, 283 m2-es, összközműves telken, 62,28 m2-es, nappali + 2 szobás ikerház...
52 560 000 HUF
847 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (57334832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 4
Van telke? Fél a kivitelezéstől? Építtesse velünk új házát! Új építésű nappali + 3 szobás, 70 m2-es ikerház eladó! Kecskemét 3...
52 900 000 HUF
755 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (43377642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 290 m2
Szobaszám: 3
2024. Évi építés! Kecskemét Szabó Sándor telepen, új építésű osztáson, 290 m2-es telken, 63,23 m2-es, nappali + 2 szobás ikerh...
52 965 000 HUF
840 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95635567)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Netto 82 nm-es új építésű kertes ház, Kecskemét Felsőszéktóban Szeretne kertes házban lakni, panel helyett nagyobb szabadságra...
53 400 000 HUF
651 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű házat Kecskeméten?

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ház Kecskeméten? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű kecskeméti házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között.
Neked ajánlott keresések: eladó ingatlan Kecskemét,   eladó ház Kecskemét,   eladó új építésű házak Kecskemét 30 millióig,   eladó új építésű házak Kecskemét 40 millióig,   eladó új építésű házak Kecskemét 60 millióig,   eladó új építésű házak Kecskemét 70 millióig,   eladó új építésű házak Kecskemét 80 millióig

Új építésű házak: önálló otthon, hosszú távú megoldás

Az új építésű házak azok számára jelentenek ideális választást, akik önálló ingatlant keresnek saját telken, nagyobb élettérrel és kertkapcsolattal. Egy új építésű családi ház nemcsak több szabadságot kínál a mindennapokban, hanem hosszú távon is jól tervezhető megoldást jelent, különösen azoknak, akik nem szeretnének közös falakkal, társasházi szabályokkal vagy megosztott közművekkel számolni.

A korszerű építési technológiáknak köszönhetően az új építésű házak energiahatékony szerkezettel, modern fűtési rendszerekkel és mai igényekhez igazított alaprajzzal készülnek. A jól szigetelt falak, az új nyílászárók és a korszerű gépészet nemcsak kényelmesebb lakhatást biztosítanak, hanem hozzájárulnak a fenntartási költségek csökkentéséhez is.