Eladó ház Kisapostag 25 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Kisapostag 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Kisapostagon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Kisapostagon
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (24289377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Dunavecse csendes utcájában kínálok eladásra egy 80 nm-es családi házat. Az ingatlan, amely felújítandó, egy 564 nm-es telken h...
15 800 000 HUF
219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (49324252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 5
A felújítási fázis félkész állapotában lévő parasztházat kínálunk eladásra Dunavecse csendes utcájában. a hiányzó munkáltok a b...
17 900 000 HUF
149 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (43775899)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunavecsén (Fejér megye, Dunaújvárostól kb. 16 Km) Fejér vármegye csendes, zöldövezeti részén, a Duna bal pa...
19 900 000 HUF
218 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (33632437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 137 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L bemutatja: No, most aztán ide kukkantsatok mán’ kedves tót atyafiak, kiknek kedve szotyorodnék emilyen par...
5 290 000 HUF
110 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (61585174)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3597 m2
Szobaszám: 1
Saját erdő és biztos alapok, a természet karnyújtásnyira Fejér vármegyében, Daruszentmiklóson ritka lehetőség várja azokat a t...
11 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (32433877)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L bemutatja: A parányi Fejér vármegyei település Budapestről mindössze 40 perc alatt elérhető, Dunaújváros ...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (43454523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 2
Dunaegyházán található vályogból épült családi ház eladó. Az ingatlan 407 nm-es telken helyezkedik el, lakórésze 50 nm-es. a fö...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (72532137)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 2
Dunaegyházán saroktelken családi ház eladó! Dunaegyházán eladó egy saroktelken álló felújításra váró családi ház. A ház 60 m...
12 500 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (47912993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L bemutatja: Részlegesen felújított, kis alapterületű családi házat kínálunk eladásra Dunaföldvár külterület...
12 800 000 HUF
261 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (25342499)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Nagyvenyimen – kiváló lehetőség! Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában eladó Nagyvenyimen, Du...
14 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (95816234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 3
Dunaföldváron kedvező árú családi ház eladó! Dunaföldvár csendes utcájában, buszmegállóhoz közel kínálok eladásra egy felújít...
14 500 000 HUF
185 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (84893432)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13