Eladó ház Kiskunhalas környékén (85 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 85 db
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (15746592)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma, központhoz közeli utcájában 342 nm-es telken bruttó 287 nm-es, háromszintes, napelemmel felsz...
39 999 000 HUF
139 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (46366713)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 32. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kunfehértón, 1595 nm-es telken, 2 generációs, összesen 115 nm+ 28 nm terasz al...
32 900 000 HUF
286 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (47486132)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kisszállás központjának közelében tégla építésű családi ház eladó. a felújítandó ingatlanban található három ...
14 900 000 HUF
171 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (56649797)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
14 900 000 HUF
171 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (29534443)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 84 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, szilikát és tégla falazatú. Található...
13 990 000 HUF
166 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (67435594)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kisszállás, csendes, nyugodt környéken, felújított, 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban...
14 990 000 HUF
214 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói ikerház hirdetés (23447591)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 30. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegye közkedvelt üdülőterületéről, és közbiztonságáról híres Kunfehértón, a bejárattól ...
30 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói ikerház hirdetés (86684233)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 23. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegye közkedvelt üdülőterületéről, és közbiztonságáról híres Kunfehértón, a bejárattól ...
23 900 000 HUF
213 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (39382148)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1266 nm-es telken 100 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2, 5 szoba,...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (49438749)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 116 m²-es, vegyes falazatú családi ház 1200 m²-es, dupla telekkel eladó. Az ingatlan 4 szobával, ...
16 900 000 HUF
145 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (25484834)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Kisszálláson, közvetlen a főút mellett található családi házat, a hozzátartozó közel 3 he...
95 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (44462324)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalmán 120 m2-es tehermentes családi ház 569 m2-es telken eladó. Tégla falazatú, szerkezetileg jó ál...
54 900 000 HUF
457 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93769573)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalmán 110 m2-es tehermentes, kétszintes családi ház kiváló elhelyezkedéssel 424 m2-es telken eladó....
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93175537)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 2003-ban épült, tégla szerkezetű. Található ...
8 990 000 HUF
142 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (37724224)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (97632848)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 9
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalmán 265 m2-es, 3 lakrészből álló, terhermentes, nagy polgári családi ház eladó. Két lakrész felújí...
39 900 000 HUF
150 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (34944691)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalma városában, a központhoz közel, jó környéken 120 m2-es családi ház 642 m2-es telken eladó. a há...
14 290 000 HUF
119 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Kiskunhalas környékén?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó házat keresel Kiskunhalas környékén? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Kiskunhalas környéki házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha egész pontosan tudod, hogy milyen házat keresel Kiskunhalas környékén akkor érdemes beállítani a keresési feltételekben, hogy még pontosabb találati listát kapj. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz az eladó Kiskunhalas környéki ingatlanokat listázó oldalra, vagy a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg nézd meg az eladó házak aloldalt, ahol az összes eladó házat megtalálod, vagy az eladó ház Kiskunhalas oldalt.