Eladó ingatlan Kiskunhalas környékén (172 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 172 db
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (15746592)
4 perce a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma, központhoz közeli utcájában 342 nm-es telken bruttó 287 nm-es, háromszintes, napelemmel felsz...
39 999 000 HUF
139 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pirtói tanya hirdetés (93435132)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 135 m2
Szobaszám: n/a
Ár: 29. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Pirtón, 4136 nm-es telken, 135 nm alapterületű, 380 cm belmagasságú, jelenleg ...
29 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (46366713)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 32. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kunfehértón, 1595 nm-es telken, 2 generációs, összesen 115 nm+ 28 nm terasz al...
32 900 000 HUF
286 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai egyéb ipari ingatlan hirdetés (59527476)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 21474 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó jánoshalmán több mint 2 hektáros grandiózus nagyságú ipari OBJEKTUM! Duna-Tisza közén, Kiskunhalastól 20 km-re, Bajától 3...
250 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (47486132)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kisszállás központjának közelében tégla építésű családi ház eladó. a felújítandó ingatlanban található három ...
14 900 000 HUF
171 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (56649797)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
14 900 000 HUF
171 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (33994247)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Soltvadkert Vadkerti tónál igényesen felújított, korszerű, modern nyaraló eladó. A strand 200 m-re, horg...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (29534443)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 84 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, szilikát és tégla falazatú. Található...
13 990 000 HUF
166 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (13397231)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív, napelemes okosotthon eladó a Vadkerti-tó közvetlen közelében Bács-Kiskun vármegye egyik legkedveltebb üdülőhelyén kín...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (67435594)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kisszállás, csendes, nyugodt környéken, felújított, 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban...
14 990 000 HUF
214 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti tanya hirdetés (84399545)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Soltvadkert külterületén, csendes környezetben, jól járható úton megközelíthető tanya eladó. Az ingatlan egy ...
31 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói ikerház hirdetés (23447591)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 30. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegye közkedvelt üdülőterületéről, és közbiztonságáról híres Kunfehértón, a bejárattól ...
30 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói ikerház hirdetés (86684233)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 23. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegye közkedvelt üdülőterületéről, és közbiztonságáról híres Kunfehértón, a bejárattól ...
23 900 000 HUF
213 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamérgesi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (34127817)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11940 m2
Szobaszám: n/a
Ár: 59. 000. 000. -Ft Csongrád-Csanád vármegyében, Budapesttől 158 km, Szegedtől 40 km, Kiskunhalastól 27 km távolságra Pusztam...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tázlári tanya hirdetés (83254764)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 38141 m2
Szobaszám: n/a
Ár: 86. 000. 000. - Ft. (220. 000. - Euro) Budapesttől 130 km, Kiskunhalastól 15 km távolságra Tázláron összesen 38. 141 Nm (3....
86 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (39382148)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1266 nm-es telken 100 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2, 5 szoba,...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (49438749)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 116 m²-es, vegyes falazatú családi ház 1200 m²-es, dupla telekkel eladó. Az ingatlan 4 szobával, ...
16 900 000 HUF
145 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44237473)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 322 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 12
Amennyiben Ön befektető, aki a megfelelő lehetőségeket keresi a piacon, figyelmébe ajánlom ezt a különleges, Soltvadkert közpon...
39 000 000 HUF
121 118 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Kiskunhalas környékén?
← Előző oldal1 / 9 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlant keresel Kiskunhalas környékén? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Kiskunhalas környéki házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel Kiskunhalas környékén, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó Kiskunhalas környéki házakat, itt az eladó Kiskunhalas környéki lakásokat, ezen az oldalon az eladó Kiskunhalas környéki telkeket és itt az eladó Kiskunhalas környéki nyaralókat, itt pedig az eladó Kiskunhalas környéki tanyákat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó ingatlan Kiskunhalas oldalt. Ha bővebb listában szeretnél keresgélni, akkor Neked ajánlom az eladó ház Kiskunhalas, vagy az eladó lakás Kiskunhalas oldalt.