Eladó ház Nemesnádudvar 20 millióig Összes találat: 2 db
8 napja a megveszLAK-on
17
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Könnyen megközelíthető, hangulatos, karakteres ingatlan igazi ritkaság a környéken: múltidéző építészeti érték, jól átgondolt k...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
6 hónapnál régebbi hirdetés
16
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bajától 20 km-re hazánk egyik legszebb borvidékén, az Alföld déli részén, csendes környezetben fekszik egy kis község, Nemesnád...
20 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Neked ajánljuk az alábbi hirdetéseket:
6 hónapja a megveszLAK-on
14
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar településen 1480 nm-es telken 145 nm-es felújítás alatt lévő családi ház eladó. Kialakításr...
22 000 000 HUF
151 724 Ft / m2
9 napja a megveszLAK-on
24
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Irányár: 23, 990, 000, . Ft Eladó Bács Kiskun megye Nádudvar községében egy 691 m2-es telken salakblokkból épült 140 m2 hasznos...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
6 hónapnál régebbi hirdetés
12
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvaron 714 nm-s telken, 135 nm-s felújítandó kétszintes tégla építésű családi ház eladó. A földszinten található háro...
26 000 000 HUF
192 592 Ft / m2
25 napja a megveszLAK-on
19
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Nemesnádudvaron, csendes, egyirányú utcában! A 145 m²-es ingatlan egy 923 m²-es, rendezett telken hel...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
4 hónapja a megveszLAK-on
19
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar központjában 680 nm-es telken számos lehetőséget rejtő kétszintes, kétgenerációs, 160 nm-es...
30 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
10 napja a megveszLAK-on
25
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 1641 m2
Szobaszám: 5
Tágas otthon, hatalmas telek és számos felújítás egy helyen eladó családi ház Nemesnádudvar településen! Ha egy nagy méretű, so...
32 990 000 HUF
229 097 Ft / m2
89 napja a megveszLAK-on
30
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye, Nemesnádudvar csendes, rendezett részén megvételre kínálunk egy 158 m² alapterületű, tágas családi házat 115...
34 000 000 HUF
215 189 Ft / m2
34 napja a megveszLAK-on
17
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nemesnádudvaron?
Árcsökkenés figyelő Hasznos tudnivalók Eladó ház Nemesnádudvaron 20 millióig? Nemesnádudvar környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Nemesnádudvari házak (
családi házak ,
sorházak ,
ikerházak és
kastélyok ). Ez a nyugodt, Bács-Kiskun megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott
eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db
ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden
ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az