Eladó ház Nyíregyháza 35 millióig (55 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Nyíregyháza 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 55 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14698737)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy modern kialakítású, szerkezetkész ikerház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik saját elképzeléseik sze...
33 750 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75257335)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 2
Tanyasi idill a város szélén? Gazdálkodásra vagy csendes OTTHONNAK! Eladó Nyíregyháza kedvelt, nyugodt részén, a Sátor utcában...
26 490 000 HUF
395 373 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56981474)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 2
26 490 000 HUF
395 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77281837)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (52222197)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74453795)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93537742)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53334459)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1654 m2
Szobaszám: 2
Saját otthon, építkezés, vagy telephely? Nagyon sok lehetőséget nyújt ez a telek a rajta álló lakóházzal. Érdemes megtekinteni!...
26 500 000 HUF
395 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63339497)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza-Oroson egy 65 nm-es, 2 szobás, tágas és praktikus elrendezésű családi ház, hatalmas, 2700 nm-es telekkel! T...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (67343889)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 103 nm-es, modern kialakítású ikerházat, amely kényelmes és energiatakarékos otthont biztosít új tulajdon...
28 900 000 HUF
262 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (96523598)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza- Butyka övezetében eladásra kínálunk egy 1990-ben épült, földszintes, 83 nm-es, B30-as tégla falazatú, fa nyílászár...
32 000 000 HUF
385 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32239934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1516 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Borbánya övezetében, köves út mentén eladásra kínálunk egy 2007-ben épült, kb. 82Nm-es, 2 szoba+nappalis ( a napp...
31 000 000 HUF
378 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37272843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó telek áron ingatlan egy osztatlan közös tulajdonban lévő, két lakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a haszná...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53594389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Nyírszőlős övezetében eladó egy lakható, de igény szerint felújítandó állapotú, körülbelül 50 négyzetméteres, 1 sz...
23 000 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83434887)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Nyírjes övezetében, új építésű szerkezetkész családi ház kb. 30 %-Os készültségben eladó! Falazata Porotherm 30-as ...
31 000 000 HUF
298 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42994779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza–Nyírszőlős szívében kínálunk megvételre egy valódi lehetőségeket rejtő ingatlant azok számára, akik nem riadnak vis...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39134852)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted