Eladó ház Nyíregyháza 35 millióig (55 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Nyíregyháza 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 55 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94499463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza szélén családi ház eladó, amely akár munkás szállónak is ideális! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falaza...
17 800 000 HUF
118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54464283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Mandabokorban 110 nm-es, 3 szobás, járólap és parketta burkolattal rendelkező, fa nyílászárós és fa bejárati ajtókk...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73951465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22975352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Nyíregyházán a Kopogó utcában egy 63 nm-es vegyes falazatú, 2 szoba, nappali, konyha+ebédlő, fürdő+wc, előté...
28 490 000 HUF
452 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42339384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Nyíregyházán egy 63 nm-es vegyes falazatú, 2 szoba, nappali, konyha+ebédlő, fürdő+wc, előtér elosztású csalá...
28 490 000 HUF
452 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (17695931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás családi ház Nyíregyháza- Oroson Megvételre kínálok egy 51 nm-es, 1, 5 szobás családi házat Nyíregyháza Oroson...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37246263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Nézze mit ajánlok a figyelmébe! Az ingatlan tulajdoni lap szerinti megnevezése: - kivett lakóház, udvar, gazdasági épület (6...
35 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53772275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Gálya utca 2/c alatt eladó egy osztatlan közös tulajdonban lévő, kétlakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a hasz...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37392325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94847472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54346633)
6 hónapnál régebbi hirdetés