Eladó ház Budapest pesti oldal (5076 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 076 db
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (83731949)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel amibe csak beköltöznél és élveznéd a harmóniát és a kényelmet, akkor ez a te lakásod! Kettő éve teljes...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (36734167)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 6
Újépítésű ikerház eladó, 133 m² saját garázs! Bal oldali ikerház! Remek ELRENDEZÉS. Az építtető komoly referenciákkal rendelkez...
139 500 000 HUF
1 041 044 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (33962559)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület ÓhegyTÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi kinéze...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (53543674)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőknek...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73892384)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Tégla építésű családi ház eladó a 18. kerületben, Újpéteritelepen kétgenerációs, felújított, kertvárosi otthonEladó Budapest XV...
121 900 000 HUF
852 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (45327248)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! ! ! ! a 17. kerületben eladásra kínálok egy kiváló állapotban lévő családiházat 116 000 000FtA ház 70nm és ...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (97433635)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32373288)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részénBudapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi kör...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (45754579)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nagy telek, ikerház építésére alkalmas bővíthető házzal ELADÓ! 10. kerület Óhegyen a Sörgyár utcánál 1042 m2 nagy telken nettó ...
145 000 000 HUF
1 959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53234899)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (29245234)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszintes ...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74713538)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 7
Eladó többgenerációs, jó állapotú családi ház a RENDESSYTELEPEN! Kedvező Rezsi: Igénylés esetén, a ház jogosult kétszeres gáz- ...
129 000 000 HUF
664 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (18555749)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szuper kivételes ajánlat a 18. kerületben, Ganz-kertváros frekventált részén! Eladásra kínálok egy telken két családi házat, me...
179 500 000 HUF
1 087 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (37289833)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben épül...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (52594959)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületének...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (71467354)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33731974)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszuter...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37993449)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 5
Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten! Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és azok...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (94447747)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Új építésű - medencés ikerház eladó a XVI. kerületbenEladó Csendes kertvárosi környezetben található, bruttó 157 nm-es ház, gyo...
179 900 000 HUF
1 145 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (72259334)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen megújult, világos családi ház a 18. kerület kedvelt részén Teljes mértékben felújított, két fürdőszobás, hőszigetelt n...
134 900 000 HUF
1 482 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal