Eladó ház Budapest pesti oldal (5076 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 076 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (88883315)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1980-ban épült, jó állapotú ikerház fél, 1. emeleti része, mely 130 négyzetméteres saját udvarrésszel rendelkezik. a ...
79 900 000 HUF
868 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98834457)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozikVan az a ház, ahol má...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (28345529)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttelBudapest XVII. ke...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (11136359)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotbanA XVI. kerület csendes, családi házas r...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (24474979)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes ikerház külön bejáratú irodával kiváló lehetőség befektetésre és családi otthonnak egyaránt! Nagyszerű adottsá...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (87293491)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2002-ben épült, 180 négyzetméteres, tégla szerkezetű, kertre néző, napfényes családi házat, amely a 16. k...
125 000 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (76561969)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 186 m2-es 2 szintes, garázzsal kialakított ikerház a 18. Ik kerületben. Több éves tapasztalattal, sok referenc...
173 000 000 HUF
930 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32872267)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (26442483)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldalúa...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (88898489)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 4
Tágas terek, nyugodt környezet, kiváló közlekedés ritka kombináció! Ha olyan otthont keres, ahol a kényelmes élettér, a megbízh...
148 000 000 HUF
795 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (53127892)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telkenBudapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb r...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43335494)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. a ...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (23463199)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 398 m2
Szobaszám: 2
Felsőrákos keleti részén eladó egy jól kihasználhatóságú családi ház! a ház alsó szintje a pince szint kettő pince található. A...
150 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (91414812)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
XVII. kerületben, Rákoskerten szépen karbantartott 204 m²-es 4 szoba, 3 szint, családi ház, 714 m²-es rendezett telekkel, alkal...
129 900 000 HUF
636 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34864737)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Kivételes Családi Ház Eladó az Akadémiaújtelep Központjában Budapest XVII. kerületében, az Akadémiaújtelep szívében kínálok meg...
127 900 000 HUF
639 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (92318294)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 13. kerületben, Angyalföldön, 369 nm-es telken egy jó állapotú, felújított, cirkófűtéses, 5 szobás házat, műanyag nyílá...
185 000 000 HUF
1 528 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (37536495)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben R...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (38154999)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 13. kerületben, Angyalföldön, 369 nm-es telken egy jó állapotú, felújított, cirkófűtéses, 5 szobás ház. Az ingatlan hitelezhető, gyorsan birtokba vehető. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető. Referencia szám: hz037445
185 000 000 HUF
1 528 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (37239329)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 13. kerületben, Angyalföldön, 369 nm-es telken egy jó állapotú, felújított, cirkófűtéses, 5 szobás, 3 fürdőszobás, gázc...
185 000 000 HUF
1 528 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (21866558)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
127 900 000 HUF
639 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal