Eladó ház Budapest pesti oldal (5076 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 076 db
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (47124941)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: 4
Családbarát környezetben, mégis mindenhez közel! Első ház vásárlók figyelem. Budapest x. kerületének Óhegy részén eladó egy...
134 900 000 HUF
1 215 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (75837389)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (56497774)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület Óhegy TÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi ki...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (45382733)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Zugló csendes, nyugodt részén, kertvárosias környezetben eladó egy 90 nm-es, frissen és teljes körűen felújított családi ház, 3...
117 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23987783)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családiházat! 100 Nm, 105 000 000 Ft! ! ! Az ingatlan jó állapotú, ki...
105 000 000 HUF
1 039 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (77359653)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Teljes körűen felújított ikerház – két különálló lakás egy telken. 2025-Ben teljes körűen felújított ikerház, amely két, egye...
59 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (75563123)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XVIII. kerületének kertvárosi ékkövében GanzkertvárosbanAz egyik legkeresettebb, nyugodt kertvárosi ...
145 000 000 HUF
847 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (34593347)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (53797373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madách...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (87879333)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hangu...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (77372594)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőknek...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (29438246)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Remek lehetőség, kiváló ár/érték arány! Kellemes, kertvárosi környezetben, a belvárostól autóval mintegy 20 percnyire eladó egy...
169 900 000 HUF
722 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (67365432)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 5
4 Az 1-ben befektetés Sashalmon – egy ház, négy külön lakás! ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XVI. kerületében, Sasha...
124 990 000 HUF
850 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (77758329)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (38376343)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (75946453)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
Kétszintes, duplakomfortos, gépesített amerikai-konyhás nappalival és 4 hálószobával rendelkező, berendezett, bútorozott család...
180 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (34738727)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Magánszemélytől eladó Budapest 16. kerületében Sashalmon, kertvárosi környezetben, nyugodt/csendes utcában, tehermentes, 103 m2...
137 000 000 HUF
1 330 097 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (98726586)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla építésű házrész a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (43537593)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Gubacsipuszta nyugodt, csendes részén egy 175 nm-es, jó állapotú ikerház, 318 nm-es kerttel és két különálló, jelenleg is...
119 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (79997477)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk, Budapest x. kerületében, Újhegy csendes kertvárosi részében, egy jó elosztású 3 szintes ikerházat. Az in...
149 500 000 HUF
874 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal