Eladó ház Budapest pesti oldal (4950 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 950 db
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (83581774)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
Kiváló lehetőség a 15. kerület szívében – Eladó tégla építésű ingatlan! a 15. kerület csendes, zöldövezeti részén, az Anyácska ...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (74873278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Dupla komfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (73438915)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 7
Kihagyhatatlan ajánlat Pestújhelyen! Kizárólag nálunk! Háromszintes, két generációs, medencés családi ház saroktelken, külön be...
200 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (33993996)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 2
IV. kerületben, Istvántelken, a Stop Shop közelében, 1490 nm-es, Lk-1/IV-es, lakóövezeti, összközműves, építési telek eladó! a ...
330 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (23467321)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű, kertkapcsolatos lakás Pestújhely zöldövezeti részén egy valódi otthon, ahol minden a közelben van! Ha saját kis...
229 000 000 HUF
2 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (92773313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (43175322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XXI. kerületében, Királyerdőben eladó egy kétszintes, földszint + szuterén kialakítású, ikerházas családi otthon, amel...
78 900 000 HUF
1 127 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (63166868)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Csendes mellékutcában lévő, kertkapcsolatos, belső kétszintes, lekerített kerttel rendelkező, azonnal költözhető, szigetelt tég...
59 990 000 HUF
565 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (14444573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Ez a ház 2 lakrészből áll, egy 111 nm és egy 29 négyzetméteres részből. A nagyobb ház jó állapotban várja új tulajdonosát, így...
157 000 000 HUF
1 046 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53744362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy két...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (34449789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy tel...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (57622973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57749396)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás családi ház Budapest 17. kerületében. Két szint, nyugalom, kényelem, mindez 195nm-en. Budapest 17. kerületé...
199 000 000 HUF
1 020 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34239775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! A 17. kerületben eladásra kínálok egy 70 nm-es, kiváló állapotban lévő családi házat, mely 356 nm terület...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (93743154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 2024-ben épült, alacsony fenntartású családi ingatlan Rákoscsaba-Újtelep, XVII. kerületEladó a XVII. kerület kedvelt, ker...
133 900 000 HUF
1 115 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33436434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 9
Fedezd fel ezt a különleges lehetőséget Budapest 18. kerületében! Ez a kiváló állapotban lévő ház tökéletes választás lehet szá...
270 000 000 HUF
931 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (72445553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVII. kerületének egyik csendes, családbarát részén kínálunk eladásra egy minden részletében prémium minőséget képvise...
264 900 000 HUF
1 531 213 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (38525327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Gazdaságos fenntartású, napelemmel felszerelt otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozi...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43352793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kertkapcsolatos, 81 nm-es, 4 szobás Ház Budapest Belsőmajorban. Fedezze fel ezt a gyönyörű, 2015-ben épült, tégla szerkez...
125 000 000 HUF
1 543 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34973274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 150 m2-es családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, sok refer...
145 000 000 HUF
973 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal