Eladó ház Budapest pesti oldal (4950 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 950 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (22434733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47187213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszute...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43752333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (36694473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64319966)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotban A XVI. kerület csendes, családi házas...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32693554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, napfényes családi ház Budapest XVI. kerület Ez a modern, világos és jól megtervezett családi ház ideális választá...
229 500 000 HUF
956 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (29785673)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel amibe csak beköltöznél és élveznéd a harmóniát és a kényelmet, akkor ez a te lakásod! Kettő éve telj...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48893425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 6
Ö N Á L L Ó C S a L Á D I H Á Z R Á K O S S Z E N T M I H Á L Y O N Pár szó az ingatlanról: - Közel 240 nm-es téglaépítésű cs...
215 000 000 HUF
866 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67439887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. A...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84347556)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. a ...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (93279714)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (95867585)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Soroksár-újtelepen, 3 generációssá alakítható, előkerttel rendelkező önálló, 2000-ben épült családi HÁZ A telken 2 db épület t...
164 900 000 HUF
619 924 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (85567378)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 3
Eladó kertvárosi ikerház Budapest XVI. kerületében – garázzsal, pincével, parkolási lehetőséggel! Budapest XVI. kerületének k...
114 900 000 HUF
766 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67215447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (79453656)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Csepel nyugalmas, családi házas övezetében, nem messze a Kis-Dunától eladó egy polgári stílusú, 1934-ben épült tágas, tégla lak...
125 500 000 HUF
627 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37929441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
XVII. kerületben, Rákoskerten szépen karbantartott 204 m²-es 4 szoba, 3 szint, családi ház, 714 m²-es rendezett telekkel, alkal...
129 900 000 HUF
636 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (23319457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozik Van az a ház, ahol ...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (78864833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 9
Kivételes lehetőség két generáció számára – Medencés, napelemes családi ház Rákoscsabán! Eladó Budapest XVII. kerületében, Rá...
249 000 000 HUF
667 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34384323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 7
XX. kerület Gubacsipuszta legjobb részén, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában kínálok megvételre egy 3 generáció együtté...
120 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (72494489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Egy szintes, 95 nm-es felújított családi ház Pesterzsébeten! Legyen Ön a megújult otthon első lakója! a XX. kerület könnyen meg...
79 900 000 HUF
841 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal