Eladó ház Budapest pesti oldal (4950 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 950 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (78444121)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1990 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerületben az Almáskert csandes kertvárosi részén egy önálló újépítésű családi ház. Alapterület: 152 m2 (nettó) S...
159 000 000 HUF
79 899 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (94283945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (39597234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Buda...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (61845346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőknek...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (13933797)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű ...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (95384329)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (83343473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű és...
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (35967293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (64378497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
Kiváló lehetőség Budapest x. kerületében sokoldalúan hasznosítható, modern épület eladó! Budapest x. kerületének kedvelt, csend...
265 000 000 HUF
1 338 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (79747962)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
A Családi ingatlan kínálatában elérhető egy fölszintes családi ház 153 nm hasznos alapterülettel, amerikai konyhás nappali plus...
159 000 000 HUF
1 039 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (63273539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
IX. Ker. Máv. Lakótelepnél eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (55535224)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 146 m2
Szobaszám: 4
Bp. XVI. Ker. Mátyásföld -Petőfiket csendes mellékutcájában, új-építésű, belső 2 szintes, 105 nm-es sorház + 147 nm-es saját ke...
155 000 000 HUF
1 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (84724437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 7
Bp, XIII. Ker. Angyalföldön, a Béke útról nyíló Rokolya utcában 364 nm-es telken, egy 3 szintes, 181 nm-es családi ház eladó. ....
499 000 000 HUF
2 756 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (54937636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan:Eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ingatlan tágas, v...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (27938574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (29379932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: 3
Eladó házrész csepelen, kiváló közlekedéssel - két külön bejáratú lakással! Otthonteremtésre és befektetésre is remek választá...
58 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (14434354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Új, kiváló állapotban lévő ikerházat kínálok eladásra Budapest XVI. kerületében, az Árpádföldön. Az ingatlan alapterülete 157 ...
179 900 000 HUF
1 138 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43396834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48662942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 6
Eladó 3 szintes, 6 szobás családi ház Sashalmon, Lillafüred utca XVI. kerület, Sashalom, Lillafüred utca csendes, kertvárosia...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (75343753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. Pesterzsébeten, határ út közeli 1 szobás lakás eladó! EGY tulajdonos, rendezett papírok! Alacsony rezsiköltség! Kiváló köz...
24 900 000 HUF
889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal