Eladó ház Budapest pesti oldal (4950 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 950 db
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (27457279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív lehetőség azok számára, akik minőségi, XXI. Századi otthont keresnek a belvároshoz közel, mégis egy nyugodt, családias...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (95857927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Rákosszentmihály csendes mellékutcájában, de mégis jó közlekedéssel bíró részén eladó ez a vállalkozásra is alkalmas családi há...
139 000 000 HUF
408 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi sorház hirdetés (72233434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 5
Egyedülálló villa jellegű otthon három szinten, kertkapcsolattal és 5 méteres nappali belmagassággal – most ajándék napelemrend...
324 000 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (44719458)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi ház, garázzsal és telekkel Budapest, XXIII. kerület (Soroksár, Tárcsás utca)Eladó egy 48, 5m²-es, kétszobás sorhá...
32 900 000 HUF
685 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (99245397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 15. kerület közkedvelt részén, csendes utcában, egy 356 m2-es telken lévő 71 m2-es, két szobás + egy 35 m2-es ház! Az...
99 000 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (84776466)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
XIV. kerület, Kiszugló csendes részén, a Lőcsei utcában eladó egy 283 m²-es telken álló, felújítandó, 85 m²-es családi ház. A...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73417457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozikVan az a ház, ahol má...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45534659)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 276 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 6
Eladóvá vált egy két szintes, rendkívül tágas családi otthon a XVIII. kerület egyik legcsendesebb, kertvárosi övezetében, ahol ...
199 900 000 HUF
724 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (37795734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
XV. kerület kertvárosában, csendes utcában, eladó egy előkertes, jó állapotú, 80 m2, 1 + 2 félszobás családi ház, 500 m2 telekk...
99 000 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (55935676)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nyugodt környezetben, gazdaságosan fenntartható családi otthonok! Eladó, 106 nm-es otthonok a 17. kerület nyugodt, kertvárosi...
120 000 000 HUF
1 132 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (54579147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
120 000 000 HUF
1 132 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (93875493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
120 000 000 HUF
1 132 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34975823)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 6
Fedezze fel Budapest 23. kerületének, Soroksárnak rejtett kincseit, ahol az otthon és a befektetés tökéletes harmóniában találk...
171 450 000 HUF
465 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (88919775)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 6
Tulajdonostól eladó Budapest, XVII. kerületben 2 külön bejáratú családi ház. Kis átalakítással akár 3 is kialakítható. Az inga...
154 900 000 HUF
734 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64297333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Tágas, kétszintes családi ház eladó Árpádföldön ideális választás nagycsaládosoknak! Ha egy valódi otthont keres, ahol a csalá...
165 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (46792848)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Ingatlan:Eladó egy, 8 éve teljes körűen felújított, téglaépítésű ház Újpest szívében. a lakás mérete impozáns, tágas térrel vár...
150 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (77779239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 248 m2
Szobaszám: 2
X. kerület legkedveltebb részén 73 nm-es IKERHÁZFÉL! Kőbánya legzöldebb részén, az Óhegy Parktól 3 perc sétára kínálunk eladá...
75 000 000 HUF
1 027 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (96394459)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy felújított, 77 nm-es, 2+1 fél szobás földszinti házrész saját kertrésszel. A Családi Inga...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (31333947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó XVII. kerületben, Rákoscsabán egy 2 szintes, 140 nm-es, 4 szobás, ikerház fél, mely 460 nm-es telekre épült. Eladó egy ...
119 990 000 HUF
857 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (53644331)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Tér, minőség, lehetőség – otthon Mátyásföld szívében. Megvételre kínálok Mátyásföld Petőfikert csendes utcájában, egy 540 m² ...
179 000 000 HUF
908 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal