Eladó ház Budapest pesti oldal (4950 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 950 db
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (72959357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két generációnak kiválóan alkalmas! IV. kerületben, az Izzó-lakótelep mellett, csendes, kertvárosi környezetben, 521nm-es telke...
140 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (74426828)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, rendezett részén egy 3 lakásos ház, 88 nm-es félemeleti lakása 352 nm saját ...
123 000 000 HUF
1 397 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (89322562)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVII. kerületben Rákoscsaba-Újtelep csendes, nyugodt részén egy 3 lakásos ház 91nm-es félszuterén lakása 30 nm saját ha...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (39972467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen, tágas, világos, újszerű sorház 142 nm - es, 5 szobás mely 320 nm-es telekre épült. Ez a m...
173 400 000 HUF
1 221 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (67739375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben Rákoshegyen Prémium luxusház. Eladó 150 nm-es, 5 szobás, újszerű családi ház 508 nm-es telken. Az als...
229 000 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97442462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó jó állapotú, kétgenerációs családi ház XVII. kerületben, Rákoskerten Eladó XVII. kerületben Rákoskerten egy jó állapotú,...
119 900 000 HUF
1 042 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47635845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház a XVI. kerületben, Rákosszentmihályon! BERUHÁZÓI ÁRON! Magas műszaki tartalom, minőségi kivite...
249 990 000 HUF
1 288 608 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42459596)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, energiatakarékos, minden igényt kielégítő családi ház a XVI. kerületben, Rákosszentmihályon! BERUHÁZÓI ÁRON...
295 000 000 HUF
1 512 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (33599894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 470 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 13
Első osztályú befektetés! ! ! ! ! Tökéletes lokáció vállalkozások számára! a XIV. kerület központi részén eladásra kínálok egy ...
285 000 000 HUF
606 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (92537875)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 4
Két ház egy áron! Kivételes lehetőség a XX. kerületben Többgenerációs otthon vagy befektetés egyaránt! Eladásra kínálunk a XX...
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43443132)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 7
XVII. kerületben: rákoskeresztúron, a home center közelében, csendes mellékutcában, eladó egy 406 nm-es önálló családi 1190-nm-...
420 000 000 HUF
1 034 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (33249453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (55579136)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 2
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapot...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (38443353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi ház, garázzsal és telekkel Budapest, XXIII. kerület (Soroksár, Tárcsás utca) Eladó egy 48, 5 m²-es, kétszobás so...
32 900 000 HUF
685 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (91396699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 145 m2-es 5 szobás családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, ...
149 000 000 HUF
1 027 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (44744484)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (45347343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
78 900 000 HUF
1 127 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (35334336)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
X. kerület közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 2 szintes 7 szobás körbejárható családi házat 727 nm-es TELEKKEL. Az Óhegy...
254 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (75537763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 5
2024-Es építésű, modern 180 m2-es, 5 szobás, körbejárható családi ház, 364 m2-es telken, széles autóbeállási LEHETŐSÉGGEL. A ...
257 000 000 HUF
1 427 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (96794334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
A ház stabil, gondosan karbantartott szerkezetű, hangulatos elrendezésű, és minden szinten praktikus tereket kínál. 1995-Ben ép...
119 800 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?