Eladó ház Budapest pesti oldal (4953 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 953 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33323927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 8
Megvételre kínálunk egy 226 nm-es családi házat, garázzsal, 728nm telekkel, beépített tetőtérrel a 17. kerület csendes nyugodt ...
180 000 000 HUF
841 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (49349522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 9
Újpéteritelepen újszerű családiház különleges hangulatú, loft nappalival eladó! XVIII. kerületben kínáljuk megvételre ezt az 10...
260 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33925336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 9
Megvételre kínálunk egy igazán különleges és ritka téglaépítésű két generációs családi házat Budapest XVII. kerületében, amely ...
279 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44966597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 346 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó többgenerációs családi ház, XVIII. kerület, SZEMERETELEP! Budapest XVIII. kerületének családi házas részén, Szemeretele...
114 900 000 HUF
696 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37313934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 6
Befektetők, nagyban gondolkodók, figyelem! Rendkívül jó lehetőség, egy több generációs házban! Mi is az? Elmondom. Itt egy j...
130 000 000 HUF
734 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75647898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Az OTP Ingatlanpont kínálatában! Költözzön be még az idén álmai új otthonába! Bb besorolású ingatlan! Eladó Budapest, XVIII. ...
125 000 000 HUF
880 281 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (94242743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
125 000 000 HUF
880 281 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (98354364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 393 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 10+ 2 fél
Engedélyekkel rendelkező magán orvosi klinika ELADÓ/KIADÓ. Zugló frekventált részén, közel a Puskás Arénához (Népstadion), még...
339 000 000 HUF
862 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37349723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 szobás, összkomfortos családi h...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (43216442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Újpesten, egy felújított, 70 nm-es, 2+2 fél szobás, két lakrészes házrész, saját kertkapcsolattal. A Családi Ingatlan kí...
84 900 000 HUF
1 212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (95375428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 7
Három lakásos családi ház 2 külön épületben Kivételes lehetőség, hogy most beköltözzön egy nyugodt, kertvárosi hangulatú, a vá...
139 000 000 HUF
489 436 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (88374489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Sashalom csendes utcájában elegáns, egyszintes ház ELADÓ! CSOK Plusz igénybe vehető! Megvételre kínálok egy 108 nm-es, felúj...
134 000 000 HUF
1 240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (83343933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 8
Háromlakásos családi ház rákosszentmihályon, a szilas-patak közelében ELADÓ! Megvételre kínálok egy összesen 180 nm alapterül...
177 500 000 HUF
934 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37494516)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 7
Csak az iroda kínálatában! XVI. kerület kiemelt elhelyezkedésű, kertvárosias részén eladó, egy 837 négyzetméteres telken lévő ...
182 000 000 HUF
455 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (33699259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség!!! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított, nag...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13514789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó családi ház a XVIII. kerület szívében? Kiváló lehetőségek, tágas terek, csodálatos kert! Telek mérete: 1024 m? Alapterül...
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (57844648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 393 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 10+ 2 fél
339 000 000 HUF
862 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (39528593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 5
Budapest, 23. kerület, Soroksár újtelepen eladó 674 nm telken, 229 nm-es újépítésű családi ház. Főbb műszaki jellemzők: A ház b...
249 000 000 HUF
1 087 336 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (88183524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 5
Kiváló ár-érték arány, remek lehetőség Orbánhegyen! Eladó egy kétgeneráció számára is alkalmas családi ház duplakomforttal, am...
143 000 000 HUF
1 153 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (67823123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Az m3-as bevezető szakaszának közelében szerkezetkész ikerház eladó! PESTÚJHELYEN 50%-os készültséggel 115 nm-es lakóterületű...
130 000 000 HUF
1 130 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal