Eladó ház Szigetszentmiklós környékén (8334 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 8 334 db
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (38754876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház nagy telekkel! A XXII kerületben eladó az Óhegyen kétszobás hétvégi-ház. Nagy telek tartozik hozzá/1360 nm/ két ut...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (43216616)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Csepel fejlesztési övezetében, megkezdett építkezéssel eladó 563 m2 TELEK! Közvetlen a lakótelep szomszédságában összközműves...
38 000 000 HUF
584 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (27544752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy tel...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73446349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom a XVIII. kerület egyik legnépszerűbb és közkedvelt részén a Lónyaytelepen ezt a két önálló házból álló (lakhat...
94 900 000 HUF
741 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28463344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (54493394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (27733579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42636842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 6
Eladó Budapest XVIII. kerületében, Szent Imre-kertváros kerületrészben, egy két szintes 180 nm-es, jelenleg három lakásból álló...
105 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17994355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 6
260 Nm-es kétszintes családi ház 1/2 tehermentes tulajdonjoga ELADÓ! Az mediterrán stílusú ház 1990-ben épült meg, egy 467 nm-e...
97 000 000 HUF
373 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (54732436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 4
Eladó budaörsön, az önkormányzat közelében egy csendes hangulatos utcában ez a 142 nm-es kétgenerációs családi ház! A Ház jel...
119 900 000 HUF
844 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi sorház hirdetés (35914811)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 4
Kulcsrakész ÁLLAPOTBAN. Megvételre kínálunk Érd parkvárosi részén, egy háromlakásos sorházban lévő, bruttó 133. 35 Nm-es, kéts...
116 000 000 HUF
1 148 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (12418254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (33953922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 11
Szent Erzsébet térnél a kerület központjában, 535 nm-es telken álló, három szintes négy lakásos társasház tervekkel, dokumentác...
84 900 000 HUF
287 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (22377679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1203 m2
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XXII. kerületében (Nagytétény), a kastélyhoz és központhoz közel, csendes, jó levegőjű helyen egy 1900 körül épü...
60 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (22262374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 8
Befektetők figyelem! 8 Lakásos társasházat építene? Több lakást alakítana ki, eladná, vagy kiadná azokat? Üzletének, cégéne...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (74338753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben, Pestszentlőrincen, Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy k...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (74479552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy hangulatos, madárcsicsergős családi ház Budapest 23. kerületében a Soroksár-Péterimajorhoz tartozó bm horgászt...
90 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27471438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (39172525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 2 családi ház 1418nm-es telek r...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73743742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten eladó egy 78 nm-es, 12 nm terasszal rendelkező, 3 szobás, felújított családi ház, 763 nm-es telken! A felújítá...
120 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal