Eladó ház Szigetszentmiklós környékén (8333 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 8 333 db
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (13352536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 3
Otthonról szeretne dolgozni vállalkozásán? Két generáció számára keresgél? Nyugodt, mégis könnyen megközelíthető helyen szeretn...
89 900 000 HUF
1 404 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (53343549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy telek...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (73737573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt kertvárosi részén, Pest megyében egy napfényes, netto 72, 7 négyzetméteres, egyedülállóan energi...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67643438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 8
Érd Parkvárosban nagy családosoknak, több generációnak, de befektetésnek is kiváló lehetőség! ! Eladásra kínálunk egy 80-as éve...
260 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44385731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 1920 m2
Szobaszám: 8
320 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (44623153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínáljuk ezt a napfényes, 140 négyzetméteres családi házat Százhalombattán, az óváros szívében, csodálatosan csendes k...
74 900 000 HUF
535 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (88948712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 4
Eladó budaörsön, egy csendes hangulatos utcában ez a 142 nm-es kétgenerációs családi ház! A Ház jelenleg két külön bejárattal...
119 900 000 HUF
844 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (44913478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen, egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan ela...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (83599377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal. A ház 2009-...
219 900 000 HUF
1 374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (77432343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (78343737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (86944237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3933 m2
Szobaszám: 4
Ganzkertváros csendes utcájában 200 nm-es két generációssá alakítható körbejárható családi ház 4000 nm-es telken. Eladó Budap...
220 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (49348475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74326727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (29246664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Vecsés központjában rendkívül jó lokációval ellátott minden igényt kielégítő 330 nm alapterületű nappali + 5 szobás családi ház...
172 000 000 HUF
781 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (78259727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, 6 hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított sorház 200 nm-es telekkel. Az ingat...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (35257922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (44338433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1975 m2
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, ha szeretne egy csendes, békés otthont teremteni, ahol megvalósíthatja a vidéki életet, m...
45 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73793739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Még mindig keresi álmai otthonát? Ha igen, jöjjön el, nézze meg ezt a 46 m2-es, kellemes hangulatú házrészt. Az ingatlan Pest...
35 900 000 HUF
780 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (84483356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Eladó újépítésű ikerház Almáskertben! Álmai otthona várja Önt a XVIII. kerületben, Almáskertben! A Családi Ingatlan kínálat...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal