Eladó ház Szigetszentmiklós környékén (8333 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 8 333 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (41332574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Eladó újépítésű ikerház Almáskertben! Álmai otthona várja Önt a XVIII. kerületben, Almáskertben! A Családi Ingatlan kínálat...
149 900 000 HUF
1 102 205 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (86922442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Amennyiben egy igazi különlegességet keres Budapest vonzáskörzetében, nem kell tovább keresgélnie, megtalálta! ! Dunavarsány l...
94 800 000 HUF
1 053 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79588679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 2 családi ház 1418nm-es telek r...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (79538524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (71755747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan...
79 990 000 HUF
908 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (17493757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (74934914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten eladó, egy 78 nm-es, 12 nm terasszal rendelkező, 3 szobás, felújított családi ház, 763nm-es telken! A felújítá...
120 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (27844348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (43875843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 514 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 6
Luxus életérzés, impozáns családi házas környék, elit SZOMSZÉDSÁGSzeretne Budapest belvárosához közel lakni? Mégis nyugodt és c...
399 990 000 HUF
778 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (87393511)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es f...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (48583771)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 5
I look forward to telling you all about the house. Please do not hesitate to contact me. Örökpanorámás ingatlan faneves utcában...
79 900 000 HUF
525 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (11356912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen! ! , Egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (15664435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 9
Hatalmas területű, modern építésű ingatlan, több célra is hasznosítható! Dunaharasztiban, Dunaharaszti alsó vasútállomás köze...
129 000 000 HUF
322 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (44955597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 6
Dunaharaszti Rákócziliget csendes, rendezett utcájában, 630m2-es, önálló telken eladó egy 300m2-es, 3 szintes, nagycsaládosokna...
109 000 000 HUF
363 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (37269243)
6 hónapnál régebbi hirdetés