Eladó ház Szolnok 40 millióig (58 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szolnok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 db
Szolnokon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Szolnokon
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42349349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 1
Pletykafaluban családi ház eladó. A ház rendezett, csendes helyen található, telek nagysága 215 m2. A telken kerticsap és gar...
15 900 000 HUF
324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (46757477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes v...
12 900 000 HUF
263 265 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (78827454)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnokon a Széchenyi lakótelepen eladó egy 44 nm-s felújított lakás. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - egy 10 emeletes tár...
31 000 000 HUF
704 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36675323)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1378425): Szolnok, 771 m2 telek, 64 m2 vegyes falazatú családi ház, 2 szoba Leírás: - Szolnok kö...
27 900 000 HUF
435 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34626489)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Szolnok Pletyakafalu városrészén egy felújítandó 3 szobás 82 nm-es kertes csal...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32337539)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 224 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a kórház környékén egy kis családi házat a Fertő úton! Az elad...
8 400 000 HUF
152 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42434247)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon a Városmajor úton, összközműves telken vegyes építésű, felújítandó, 66 m2-es, 2 szobás családi ház eladó. Az épület m...
38 000 000 HUF
575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25295973)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes ...
12 900 000 HUF
274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (94648428)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! Sürgősen Eladó Szolnokon az Ispán krt-on, 10 emeleti 49 nm-s átlagos állapotú lakás! Amit az ingatlanról tudni...
27 900 000 HUF
569 387 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (28654757)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (37357972)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
Eladó 58 nm-es 2 szobás sorházi ingatlan Szolnok belvárosában Szolnok városközpontjában eladó egy 58 nm-es, 2 szobás sorházi in...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (38455382)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 1764 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 3
Szandaszőlős nyugodt utcában – felújítandó családi ház nagy TELEKKEL! Eladó Szolnok-Szandaszőlősön, a közkedvelt Körte utcába...
28 500 000 HUF
16 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (93437333)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (84877277)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Belváros északi részén 67 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 9, 5 m2-es fedett ...
29 990 000 HUF
447 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (42765949)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
Szolnokon, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében 3 szobás ház eladó. - 77 Négyzetméter alapterület - 3 szoba - fürdőszoba - külön ...
19 900 000 HUF
258 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (91699799)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1832 m2