Eladó ház Szolnok 70 millióig (134 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szolnok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 134 db
Szolnokon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Szolnokon
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (73277747)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Szolnok Széchenyi városrészén eladásra kínálunk egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított cs...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34743295)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok vármegye területén, Szolnok kedvelt, csendes kertvárosi részén, Pletykafaluban eladó egy egyedi adottságok...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (56935934)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - SZOLNOK A jó adottságokkal rendelkező városi kis ház, Szolnok egyik keresett részén. a Hetényi...
15 700 000 HUF
280 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (93853732)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 3
Családi ház, a Véső úti strand közelében eladó! Ingatlan jellemzői: - 518 nm telek - 2 lakóépület külön bejárattal - 83 nm am...
23 500 000 HUF
172 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25571297)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Szolnok családi házas övezetében eladó ingatlan! Két szobás, 65 m2-es, vegyes falazatú, két szobás családi ház, hűtő-fűtő klímás, 550 m2 -es telekkel eladó. A családi házhoz tartozik egy 15 m2-es melléképület. Hívjon, nézzük meg együtt! Irányár: 29, 5 M
29 500 000 HUF
453 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (47895456)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szolnokon a temető környékén, egy takaros 58 nm-es, 2+1 fél szobás családi ház. Az ingatlan jó állapotú, vegyes falazatú,...
20 500 000 HUF
353 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42349349)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 1
Pletykafaluban családi ház eladó. A ház rendezett, csendes helyen található, telek nagysága 215 m2. A telken kerticsap és gar...
15 900 000 HUF
324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (46757477)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes v...
12 900 000 HUF
263 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (19425642)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álomház Szolnokon, az Alcsi városrészben – a Holt-Tisza szomszédságában, saját stéghasználattal! Ha olyan otthont keres, ahol...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (78827454)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnokon a Széchenyi lakótelepen eladó egy 44 nm-s felújított lakás. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - egy 10 emeletes tár...
29 800 000 HUF
677 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25942284)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szolnok belvárosában családi házas övezetben, átmenő forgalom nélküli utcában eladásra kínálunk egy 90 négyzetméteres kertes cs...
57 500 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36675323)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1378425): Szolnok, 771 m2 telek, 64 m2 vegyes falazatú családi ház, 2 szoba Leírás: - Szolnok kö...
27 900 000 HUF
435 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34626489)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Szolnok Pletyakafalu városrészén egy felújítandó 3 szobás 82 nm-es kertes csal...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32337539)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 224 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a kórház környékén egy kis családi házat a Fertő úton! Az elad...
8 400 000 HUF
152 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42434247)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon a Városmajor úton, összközműves telken vegyes építésű, felújítandó, 66 m2-es, 2 szobás családi ház eladó. Az épület m...
38 000 000 HUF
575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (47263837)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon, az Alcsi városrészen kínálunk megvételre egy 68, 5 m2 családi házat, 643 m2 nagyságú telken. a vályog falazattal fel...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25295973)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes ...
12 900 000 HUF
274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (74577961)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított családi ház Szolnokon, a Tesco közelébenSzolnokon, a Tesco közelében kínálunk eladásra egy 75 m²...
65 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (47387255)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 3
Szolnok Szandaszőlős városrészen, megvételre kínálunk, kialakítás alatt álló lakóparkban egy teljesen felújított 103 m2 es tégl...
69 000 000 HUF
690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szolnokon?