Eladó ház Újfehértó 25 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Újfehértó 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 db
Újfehértón további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Újfehértón
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (89224378)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 2
Újfehértó Gábor Áron utcán eladó 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel, gazdasági melléképületekkel. Ár: 23. 990. 000 Ft...
23 990 000 HUF
399 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (49346538)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1531 m2
Szobaszám: 3
Áron alul eladó Újfehértó Böszörményi utcán a központhoz közel egy felújítás alatt álló kertes családi ház. Új ár: 24. 990. 0...
24 990 000 HUF
337 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetés feladás ingyen
Szeretnéd gyorsan eladni az ingatlanod?
📷 Hirdess INGYEN akár 30 fotóval, ingatlanosként is
🔍 Évente 4 millió érdeklődő nézi a hirdetéseket
🏷️ Ingatlanosoknak automatikus hirdetés megjelenés
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (23776513)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kis cuki új építésű szépen rendezett mini garzon méretű kertes ház Újfehértó Éva utcán. Ár: 24. 990. 000 Ft. Nézz...
24 990 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (63947979)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Újfehértón, központhoz közel, eladásra kínálunk egy földszintes, vegyes ( vályog+ tégla ) falazatú, kb. 60Nm-es, 2 szobás, hősz...
25 900 000 HUF
431 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (87347732)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel, gazdálkodásra, vállalkozásra is kiválóan alkalmas! Eladásra kínálok egy 11. 671 m2-es telken...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (54188625)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 2193 m2
Szobaszám: 2
Áron alul eladó Újfehértó Budai Nagy Antal utcán a központhoz közel egy felújítandó kertes családi ház. Új ár: 27. 990. 000 F...
27 990 000 HUF
314 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (69272434)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újfehértó kedvelt részén egy kb. : 80 Nm-es családi ház, mely 3706 nm-es telken helyezkedik el, mely kiváló lehetőség csa...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (96414332)
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Újfehértó központjában felújítandó családi ház telekkel tulajdonostól eladó. A házhoz pince, fészer/garázs, 550 m2 előkert+kocsibeálló és 700 m2 hátsó kert tartozik. Kérem ingatlanosok ne keressenek. Az ár irányár.
36 000 000 HUF
276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geszterédi családi ház hirdetés (97437374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Geszteréd Központjában családi ház eladó! Megvételre kínálok Geszteréden egy szilikátból épült palával fedett családi házat. a...
17 000 000 HUF
195 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (24878474)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Bököny egyik csendes, rendezett környékén egy 72 nm-es, rendkívül hangulatos, hagyományos építésű családi ház. Ez ...
17 300 000 HUF
240 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (23513651)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 4355 m2
Szobaszám: 2
Bököny fő utcájában 2 szobás, vegyes falazatú, részben fa és műanyag nyílászáróval redőnnyel szerelt családi ház, cserép kályha...
18 900 000 HUF
258 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (95429632)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bököny csendes részén kiváló állapotú családi ház ELADÓ! Alapterület 80 nm Tégla építésű, műanyag nyílászárók, redőny, Mind...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (38155933)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2594 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek + garázs: Bökönyben eladó 3 szobás családi ház! Bökönyben eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház 2 594 m2-es tel...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geszterédi családi ház hirdetés (92792344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 5300 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Geszteréd csendes belterületi részén hatalmas telekkel Ha nyugodt vidéki életre vágysz ahol madár...
23 500 000 HUF
305 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (97724785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
4 800 000 HUF
60 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (32988453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 1
Biri Csendes részén 1 szobás, fürdőszobás, fedett teraszos, részben műanyag nyílászárókkal, redőnnyel szerelt, gázkonvektoros f...
9 900 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (46359731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Újfehértón?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Újfehértón 25 millióig? Otthonteremtésben gondolkodsz, akkor Újfehértó megannyi lehetőséget kínál – itt jelennek meg az eladó Újfehértói házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egyik élhető kisvárosaként Újfehértó ideális választás azoknak, akik nyugodt környezetre vágynak. A helyi házak többsége kertes ház és családbarát utcákban található. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Újfehértó aloldalt, ahol az összes eladó Újfehértói ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Újfehértón keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Nyíregyháza oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Újfehértón, akkor az albérlet Újfehértó oldalon nézelődj. Spórolj a közvetítői díjon – nézd meg a tulajdonosi hirdetéseket: tulajdonostól eladó ingatlan Újfehértó.