Eladó ház Újfehértó 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Újfehértó 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 db
Újfehértón további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Újfehértón
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (88423772)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel, gazdálkodásra, vállalkozásra is kiválóan alkalmas! Eladásra kínálok egy 11. 671 m2-es telken...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (83177763)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (34623657)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (87347732)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (54188625)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 2193 m2
Szobaszám: 2
Áron alul eladó Újfehértó Budai Nagy Antal utcán a központhoz közel egy felújítandó kertes családi ház. Új ár: 27. 990. 000 F...
27 990 000 HUF
314 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (89224378)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 2
Újfehértó Gábor Áron utcán eladó 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel, gazdasági melléképületekkel. Ár: 23. 990. 000 Ft...
23 990 000 HUF
399 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (49346538)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1531 m2
Szobaszám: 3
Áron alul eladó Újfehértó Böszörményi utcán a központhoz közel egy felújítás alatt álló kertes családi ház. Új ár: 24. 990. 0...
24 990 000 HUF
337 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (23776513)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kis cuki új építésű szépen rendezett mini garzon méretű kertes ház Újfehértó Éva utcán. Ár: 24. 990. 000 Ft. Nézz...
24 990 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (63947979)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Újfehértón, központhoz közel, eladásra kínálunk egy földszintes, vegyes ( vályog+ tégla ) falazatú, kb. 60Nm-es, 2 szobás, hősz...
25 900 000 HUF
431 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 9 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (69272434)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újfehértó kedvelt részén egy kb. : 80 Nm-es családi ház, mely 3706 nm-es telken helyezkedik el, mely kiváló lehetőség csa...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (96414332)
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Újfehértó központjában felújítandó családi ház telekkel tulajdonostól eladó. A házhoz pince, fészer/garázs, 550 m2 előkert+kocsibeálló és 700 m2 hátsó kert tartozik. Kérem ingatlanosok ne keressenek. Az ár irányár.
36 000 000 HUF
276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (56442327)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 2
Tágas telek, számtalan lehetőség. Eladó családi ház Újfehértón! Keresi azt az ingatlant, amit saját ízlésére formálhat, és aho...
37 000 000 HUF
578 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (43339143)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (79748443)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Újfehértón egy 835 m2-es telken fekvő, 100 m2 alapterületű családi házat! Az ingatlan egy csendes, zúzottk...
40 000 000 HUF
421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geszterédi családi ház hirdetés (97437374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Geszteréd Központjában családi ház eladó! Megvételre kínálok Geszteréden egy szilikátból épült palával fedett családi házat. a...
17 000 000 HUF
195 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (24878474)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Bököny egyik csendes, rendezett környékén egy 72 nm-es, rendkívül hangulatos, hagyományos építésű családi ház. Ez ...
17 300 000 HUF
240 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (23513651)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 4355 m2
Szobaszám: 2
Bököny fő utcájában 2 szobás, vegyes falazatú, részben fa és műanyag nyílászáróval redőnnyel szerelt családi ház, cserép kályha...
18 900 000 HUF
258 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (95429632)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bököny csendes részén kiváló állapotú családi ház ELADÓ! Alapterület 80 nm Tégla építésű, műanyag nyílászárók, redőny, Mind...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Újfehértón?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Újfehértón 30 millióig? Otthonteremtésben gondolkodsz, akkor Újfehértó megannyi lehetőséget kínál – itt jelennek meg az eladó Újfehértói házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egyik élhető kisvárosaként Újfehértó ideális választás azoknak, akik nyugodt környezetre vágynak. A helyi házak többsége kertes ház és családbarát utcákban található. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Újfehértó aloldalt, ahol az összes eladó Újfehértói ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Újfehértón keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Nyíregyháza oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Újfehértón, akkor az albérlet Újfehértó oldalon nézelődj. Spórolj a közvetítői díjon – nézd meg a tulajdonosi hirdetéseket: tulajdonostól eladó ingatlan Újfehértó.