Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (53237483)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 5
Szeged Újszeged kertvárosi övezetében, közel a Thököly úthoz, 5 szobás, privát kerttel rendelkező családi ház eladó. Az ingatla...
221 574 000 HUF
1 273 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (34945336)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 5
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 135 nm-es, 5 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 1134 nm-es telek. Az i...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (43211639)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 5
261 680 000 HUF
1 264 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (77394147)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
Sándorfalván jó helyen, belterületi felújítandó vagy bontandó családi ház eladó. Nagy telekkel 996 nm, 30% beépíthető, 2 - 3 cs...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (79551333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
****Kivételes Lehetőség Forráskúton: Napfényes, 5 Szobás, Szigetelt Családi Ház Tágas Telekkel és Garázzsal! **** Eladó Csongr...
44 000 000 HUF
407 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62553552)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 3
Csongrád - Csanád vármegyében, Baks településen 3+1 szobás téglából épült ház eladó! Az ingatlan további két szobával bővíthető...
18 500 000 HUF
217 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszeri családi ház hirdetés (49256399)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 4
Csongrád-Csanád vármegye, Pusztaszeren, nappali plusz 3 szobás, 110 nm-es családi ház, 1600 nm telken eladó. A vegyes falazatú...
32 900 000 HUF
299 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (43259336)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73227195)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1364 m2
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 1364 m2-es építési telek, 80 m2 részben felújított kádárkocka épülettel eladó. a házb...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (47934838)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 8
Milyen lehet egy meghitt kávézás kettesben, vagy egy kerti grillparty háttérben a festői mátyás templom tornyával? Ha ezt az in...
239 000 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73989436)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 9
Szeged-északi városrészen - a Rókusi Tesco közelében - 9 szobás apartmanház (285 m2) melléképülettel és teljes berendezéssel eg...
265 000 000 HUF
929 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (92874734)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 140 m2-es rendkívűl jó állapotú családi ház, 237 m2-es telken eladó. a házban 5+1 szo...
119 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (53643334)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Különleges hangulatú nagypolgári ház eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Hódmezővás...
83 000 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (25484834)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Kisszálláson, közvetlen a főút mellett található családi házat, a hozzátartozó közel 3 he...
95 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai ikerház hirdetés (81685377)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 252 m2
Szobaszám: 6
Bács-Kiskun vármegyében, a közkedvelt fürdővárosában Kiskunmajsán, két lakásból álló 110+110 nm-es, téglából épült ikerház 252 ...
110 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (91194639)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Csongrád Bokroson a központban 3 szobás családi ház eladó, csak az OTP Ingatlanpontnál! ** Bokros nyugodt, csendes városrés...
14 900 000 HUF
139 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (47436437)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
Kiskunmajsán, két szintes 6 szobás családi ház, 724 nm-es telken eladó. A 180 nm-es, beton alapra, tégla falazattal készült in...
45 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal