Eladó ház (58852 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 852 db
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44992539)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
Eladó 3 szintes családi ház Szigethalom központjában! Eladó Szigethalom központjában egy 2005-ben épült, téglaépítésű, cserép...
78 000 000 HUF
430 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki sorház hirdetés (39834649)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 5
Telkiben újszerű sorház jellegű, nappali + 4 szobás, dupla komfortos társasházi lakás, saját használatú kerttel, fedettt gépkoc...
169 000 000 HUF
1 330 708 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (97474397)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Gödöllői domboldalon, a Blaha városrészben panorámás, gyönyörűen rendezett telek eladó. Az alapvetően építési telek jelen for...
47 000 000 HUF
1 880 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (51242549)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
H-004471. Székesfehérvár- Maroshegy frekventált helyen, összközműves 996 m2-es telken eladó, egy 1992-ben épült kétszintes, 180...
165 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (76379792)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Tágas szobák, remek ELOSZTÁS! Megvételre kínálok Tura gyermekorvosi rendelőhöz közeli részén, 746 nm-es telken, nettó 75, 05 ...
43 900 000 HUF
585 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (89374957)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 9
Kiadásra és két generációnak állandó lakhatásra is alkalmas ház Balatonföldváron, öt perc sétára a strandtól. Ezt kínálja megvé...
293 000 000 HUF
1 220 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (43558472)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a felújított, csendes környezetben lévő családi házat, PARASZTHÁZAT! Ha kelle...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (79738135)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: 7
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy 552 nm-es telken elhelyezkedő, 3 lakrészes, 191 nm-es, 7 szobás, földszintes, többgeneráció...
189 900 000 HUF
994 240 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (74744436)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Lepsényben a lido home kínálatában! Lepsényben kínálunk megvételre egy 1997-ben épült, egyedi tervezésű csa...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (68796455)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
II. Széphalom kedvelt részén új építésű, prémium kategóriás ikerházfél eladó. Az igényes, luxus kivitelű ingatlan minden részl...
314 000 000 HUF
2 093 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai sorház hirdetés (43547267)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsabán belvárosközeli, társasházi tehermentes, kertkapcsolatos, sorházi ingatlan, gyors birtokbaadással eladó. a ház rende...
73 000 000 HUF
744 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti ikerház hirdetés (62177163)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, földszintes, ikerház eladó Sződliget dunai oldalán lévő lakóparkban! A ház 870 nm-es telekrészre épül (melyből a ...
139 900 000 HUF
1 092 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (78797976)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szolnokon, a megyei kórház mögött lévő, 85 négyzetméteres, két szintes téglaház, amely ideális választás családok számára...
41 000 000 HUF
482 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (58324444)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén a belvárostól pár percre eladó egy 90 nm-es családi ház 1. 107 Nm-es telken. Az ingatlan hosszú ideje nem lakott, így...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai ikerház hirdetés (36778646)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 4
Kiváló referenciákkal rendelkező építtetőtől! Nyírturán új építésű ikerház értékesítése indul! -  30-As Porotherm tégla 15 cm...
67 000 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal