rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Sobori családi ház hirdetés (85974918)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1852 m2
Szobaszám: 1
Soboron csendes, nyugodt, csodálatos természeti környezetben, 1 szobás, 80m²-es kertes családi ház eladó. Az épületben 80m²-e...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórichidai családi ház hirdetés (43436642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1706 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó parasztház nagy telekkel Mórichidán – alakítsa álmai otthonává! Eladó Mórichidán egy 1950-es években épült, 75 m²...
22 790 000 HUF
303 866 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórichidai családi ház hirdetés (76434992)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1233 m2
Szobaszám: 3
Csak Nálunk, Csak az Otthon Centrumnál eladó a képeken látható, Mórichidán található családi ház! ! ! Családi ház, áron alul...
29 990 000 HUF
333 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sobori családi ház hirdetés (78257764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 8936 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy Exkluzív, 2020-ban épült új, könnyű szerkezetes családi házat - csodás birtokkal magakörül! Magas minőség...
129 900 000 HUF
1 339 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (19697436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1812 m2
Szobaszám: 2
Csak az otthon centrumnál, eladó családi ház TÉTEN! Kivételes lehetőség, kivételes áron, kivételes utcában! Hogy miért, már m...
19 990 000 HUF
222 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcaltői családi ház hirdetés (23797859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 4
Pápától mindössze 10 percre, Marcaltő csendes településén eladó egy tágas, 130 m2-es, 4 szoba elrendezésű családi ház. Az ingat...
20 900 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (92756766)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2550 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Csornától 10 percre! Eladó Bágyogszováton egy 2550 nm-es, tágas telekkel rendelkező ingatlan, amely számos lehetőség...
21 499 000 HUF
320 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szanyi családi ház hirdetés (62738622)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Szanyban egy 85 m²-es, szerkezetileg jó állapotú családi házat, 1028 m²-es telken. Helyiségek:3 külön bejára...
21 500 000 HUF
252 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (27421252)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1528 m2
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron Vármegyében Tét városában eladó ház keresi új tulajdonosát! 1528 Nm-es összközműves telken, 60 nm-es 2 szob...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (44666292)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3224 m2
Szobaszám: 3
Eladó zártkerti ház Tét–Ürgehegyen – pihenésre, lakhatásra, nyaralónak Tét–Ürgehegy csendes, természetközeli részén eladó egy ...
25 900 000 HUF
287 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (28374873)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 3
Eladó 80 négyzetméter alapterületű családi ház, 1088 négyzetméteres telekkel téten! Eladásra kínálok Tét település egyik csen...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (95395878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1845 m2
Szobaszám: 2
Eladó Bágyogszováton egy teljes felújítást igénylő bruttó 60, nettó 52 nm-es tégla építésű családi ház, amely egy 1845 nm-es te...
25 900 000 HUF
498 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (71563743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6064 m2
Szobaszám: 4
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a bágyogszováti családi HÁZAT! Bágyogszovát Győr központjától 30 km távolságra ...
27 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (34371479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2698 m2
Szobaszám: 3
A lido home győri irodája eladásra kínálja Rábapordány központjában ezt a felújítandó családi házat! Rábapordány szívében ela...
28 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábacsécsényi családi ház hirdetés (63436214)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az otthon centrumnál, KIZÁRÓLAG NÁLAM! Egy igazán elérhető árú belterületi lakóingatlan keresel, mindezt megfelelő...
28 500 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Malomsoki családi ház hirdetés (73597399)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175074 hivatkozási számú malomsoki családi ház. Malomsok település földra...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (79722854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2699 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rábapordány központjába található, 1952- 1960 között épült 110 nm- es felújítandó tégla családi ház, 2699 nm telken. Szerkezeti...
30 000 000 HUF
272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábaszentandrási családi ház hirdetés (67349775)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1651 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Rábaszentandráson csendes és rendezett környezetben eladó egy 117 m2-es 3 szoba+nappalis felújítandó családi h...
32 000 000 HUF
273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Malomsoki családi ház hirdetés (42354999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Veszprém vármegye szívében, Malomsokon, ahol egy családi ház várja új tulajdonosát. Az...
32 000 000 HUF
290 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyarmati családi ház hirdetés (39342818)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyarmaton, Győrtől mindössze 20 percnyi autóútra a 83-as főúton, csendes, zöldövezeti környezetben kínálok megvételre egy jó ad...
34 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Árpáson?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal