Eladó ikerház Csillaghegy (31 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest III. kerület - Csillaghegy

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 31 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (34423246)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 222 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csillaghegy kedvelt, frekventált, de mégis csendes részén, a Duna felőli oldalon egy osztatlan közös tulajdonban álló, ha...
76 000 000 HUF
1 520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73235961)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy duna felöli oldalán eladó egy 154 négyzetméteres ikerház fél 300 négyzetméteres telken! Az 1990-es évek végén épü...
167 900 000 HUF
1 090 259 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (96657418)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy Duna felöli oldalán eladó 100 négyzetméteres felújítandó ikerház fél. A ház egy 300 négyzetméteres telken épült t...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (62273334)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Csillaghegy duna felőli oldalán eladó egy újépítésű ikerházfél! A 135 négyzetméteres, duplakomfortos ingatlan 2025-ben épült,...
259 900 000 HUF
1 925 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (57763773)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó csillaghegy Duna felőli oldalán, nagyon szuper, csendes utcában egy 154 nm-es, 5 + 1 fél szobás ikerház, saját parkosítot...
167 000 000 HUF
1 084 415 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (87219838)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ikervilla Panorámás Kilátással Eladásra kínálunk egy modern ingatlant a III. kerület kertvárosi részében, a terület Aran...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (69385235)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 6
Eladó Csillaghegy legnagyobb és legkarakteresebb rezidenciájának egyik fele. Ez az ingatlan azoknak szól, akik nem érik be a tu...
269 000 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39457651)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 222 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csillaghegy kedvelt, frekventált, de mégis csendes részén, a Duna felőli oldalon egy osztatlan közös tulajdonban álló, ké...
76 000 000 HUF
1 520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (99333274)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó csillaghegy Duna felőli oldalán 135nm-es nappali+3hálós ikerházfél. Földszinten: amerikai konyhás nappali, előtér, füdő...
229 900 000 HUF
1 702 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (51752283)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Ez az otthon azoknak szól, akik a csendes, nyugodt környezetet keresik, ami mellé kifogástalan panoráma társul. INGATLANRÓL: ...
279 900 000 HUF
1 473 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (33237371)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 9
Eladó felújított ikerház a Szentendrei úton 2 külön lakás, 162 nm összes hasznos alapterület A Szentendrei úton kínálunk megvét...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (63432839)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű projekt csillaghegyen – most leköthető modern ikerház eladó! Most induló, beruházás keretében kínálunk eladásra 2 d...
199 000 000 HUF
1 401 408 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (41739781)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 4
199 000 000 HUF
1 401 408 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (33962485)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csillaghegy szívében ritka lehetőség: egy otthon, ami egyszerre családi fészek és üzleti potenciál! Két generáció? Vállalkozá...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (52344344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 2+2 fél szobás, újszerű, 75 nm ikerfél kb. 30 Nm kis kerttel csillaghegyen egy 4-lakásos telken, ahol 2 db 2-lakásos ház ...
90 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54377511)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás, bútorozott ikerház-fél aranyhegy tetején – jacuzzival, kerttel és fűtött GARÁZZSAL Egy otthon, ahová öröm haz...
214 900 000 HUF
1 953 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73874579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 5
Bp. 3. kerület, Csillaghegyen, kifejezetten csendes utcában, kiváló közlekedésnél, Csillaghegy Duna felőli oldalán, csendes csa...
224 000 000 HUF
1 659 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (44249235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 4
Vannak házak, amik „jók”. És vannak otthonok, amik érzést adnak. Ez az ingatlan az utóbbi. Már az első lépésnél azt mondja: „...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (59919376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csillaghegy dunafelőli oldalán eladó egy újépítésű ikerházfél! Az építkezés 2026 márciusában kezdődik, a tervezett átadás 202...
179 900 000 HUF
1 976 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (13533353)