Eladó új építésű ház - Budapest III. kerület (62273334)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:135 m2
  • Telekterület:120 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2025
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Dupla komfortos
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Saját parkoló
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Monte Stella Kft.
Monte Stella Kft.
+36-(70)-415-1112
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Csillaghegy DUNA felőli OLDALÁN eladó egy újépítésű ikerházfél...


Csillaghegy duna felőli oldalán eladó egy új építésű ikerházfél!

A 135 négyzetméteres, duplakomfortos ingatlan 2025-ben épült, 120 négyzetméteres kertkapcsolattal.

Elosztása amerikai konyhás nappaliból, 3 szobából, 2 fürdőből és egy fűtött garázsból áll. Tartozik még a házhoz egy 21 négyzetméteres terasz is, valamint egy Bioklimatikus Pergola-ból élvezhetjük a kert nyugalmát.

A szobákban laminált parketta, a vizes helyiségekben járólap található.

Nyílászárói műanyag thermo üvegesek.

A fűtésről hőszivattyú gondoskodik és padlófűtés található az egész házban.

A házba elektromos redőny, és hűtő/fűtő klíma is beszerelésre került az elektromos kapu és kamerarendszer mellett.

Környékről:

Közelben minden olyan szolgálatás megtalálható amire szüksége lehet a mindennapokban (kisebb élelmiszer boltok, piac, éttermek, gyógyszertárak). Gyerekes családoknak nagyon ideális hiszen játszóterek, Óvoda, Iskola, Egyetem van a közelben.

Tömegközlekedés szempontjából is tökéletes hiszen pár perc sétára található számos buszmegálló, illetve a H5-ös hév.

Ha pedig kikapcsolódásra vágyik pár perc sétatávra elérhető a Duna part, ahol számos lehetőség van kikapcsolódni, sétálni, szórakozni

PARKOLÁS a ház előtt és környékén INGYENES.

FINANSZÍROZÁS:

Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

VEVŐINK részére a közvetítés DÍJTALAN!

A beépített bútorzat a vételár részét képezi.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi új építésű 3 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 259900000 Ft és mivel az alapterülete 135 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1925185 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Monte Stella Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal