rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kesznyéteni családi ház hirdetés (65544533)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 2
Jó elrendezésű, összkomfortos családi ház ELADÓ! Kesznyéten központjához közel eladó 1245nm-es telken, 2 szoba + nappali elre...
6 900 000 HUF
113 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóörösi családi ház hirdetés (25613231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
2 Szobás családi ház eladó sajóörösön Sajóörös csendes, nyugodt övezetében, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 47.7 m2 hasznos...
9 900 000 HUF
210 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (47615229)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 2
Tiszaújváros Tiszaszederkényi részén, rendezett, csendes mellékutcában, 1097m2-es telken eladó egy 56m2-es, étkezőkonyhás, két ...
11 990 000 HUF
214 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapalkonyai családi ház hirdetés (36967637)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 2 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Azonnali költözésre alkalmas családi ház eladó – Tiszapalkonya legnépszerűbb részén 🔶 Gyorsan eladható ingatlan, 1 tulajdonos...
16 500 000 HUF
8 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapalkonyai családi ház hirdetés (49892254)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 2 m2
Telekterület: 2 m2
Szobaszám: 2
🔶 Azonnali költözésre alkalmas családi ház eladó – Tiszapalkonya legnépszerűbb részén 🔶 Gyorsan eladható ingatlan, 1 tulajdo...
16 500 000 HUF
8 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (59722764)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Polgáron Polgáron kínáljuk ezt a 67 m²-es, 3 szobás családi házat, 1190 m²-es telekkel. a vegyes falazatú ingatlan...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesznyéteni családi ház hirdetés (42836347)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3085 m2
Szobaszám: 2
Gazdálkodásra alkalmas családi ház ELADÓ. . . Most tavaszi árcsökkentés! ! ! Ne hagyja ki! ! ! Megvételre kínálunk Kesznyét...
17 990 000 HUF
224 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesznyéteni családi ház hirdetés (84543589)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 2110 m2
Szobaszám: 3
Kesznyéten központjához közel, nyugodt és családbarát környezetben kínálunk eladásra egy remek elosztású, két szintes családi h...
18 450 000 HUF
118 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (32979947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Polgár egyik legkedveltebb, nyugodt részén, az Újtelep utcán eladó egy 70 m2-es családi ház, hatalmas, 1600 m2-es telekkel. A ...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (46589927)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Polgáron a Szabadság utcán eladó egy felújított 2 szobás amerikai stílusú családi ház. Ára: 23. 990. 000 Ft. Nézze meg vide...
23 990 000 HUF
247 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (77658681)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kedves, otthonos családi házat Polgáron, Tiszaújvárostól 10 km-re! A ház 1995-ben épült, beton alapra, ...
26 500 000 HUF
230 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (28275997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városközpontban jó elosztású tégla lakás ELADÓ! Polgár központjában a Barankovics téren tégla építésű társasház 1. emeletén...
26 900 000 HUF
389 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (91374159)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Polgár frekventált részén egy 2 szobás, felújított családi házat. a lakóház tégla és vályog falazattal épült b...
28 990 000 HUF
432 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (63369323)
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1027 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Polgár frekventált részén egy 3 szobás, vályogból épült felújított családi házat. a felújítás során új műanyag...
28 990 000 HUF
322 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapalkonyai családi ház hirdetés (65767792)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 3
Két generációs családi ház eladó – vagy – családi ház vállalkozásra alkalmas épületekkel ELADÓ! ÖN választhat hogyan szeretné ...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (84181354)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Polgáron - Tágas, világos otthon csendes környezetben! Polgár egyik nyugodt, barátságos utcájában eladó egy...
32 900 000 HUF
432 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (45683723)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1557 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Polgár központjához közel - kétgenerációs családi ház nagy telekkel, garázsokkal, gazdasági épületekkel! Pol...
33 900 000 HUF
275 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (27649234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1642 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújváros zöldövezeti, kertvárosias hangulatú városrészében, Tiszaszederkényben kínálunk megvételre egy 100 nm-es, felújítan...
33 900 000 HUF
339 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (22125593)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújváros csendes, biztonságos részén, Tiszaszederkényben kínálunk eladásra egy felújítandó, 3 szobás családi házat, hatalma...
33 900 000 HUF
339 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (28447299)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1557 m2
Szobaszám: 4
Polgáron eladó kiváló adottságú, kétgenerációs családi ház! Polgár nyugodt részén kínálunk megvételre egy masszív szerkezetű, ö...
33 900 000 HUF
256 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Tiszagyulaházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal