Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 10 millióig (372 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 10 millióig

Rendezés:

Összes találat: 372 db
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (63423445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában, a központhoz közel 397 nm-es telken 86 nm-es, felújítás alatt álló családi ház elad...
8 500 000 HUF
98 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (23449698)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag a Duna House kínálatában eladó, Kecskeméten a Hetényi úthoz közel 1422 m2-es telek! Hosszútávú befektetés! A telek ...
8 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (94731273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlanok Kecskemét külterületén, Szarkás csendes övezetében helyezkednek el. Megközelítésük kiváló, kb. 350 Méter, jó minő...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai tanya hirdetés (18385547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 5215 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Tompa csendes, nyugodt környezetben, mégis könnyen megközelíthető helyen eladó egy 59 m²-es, felújítandó, veg...
9 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (37496411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpáron a holt tiszától alig 100 méterre, erősen felújítandó, nappali + 2 szobás, 67 m2-es családi ház eladó, 344 m2-s öná...
7 900 000 HUF
117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltszentimrei lakóövezeti telek hirdetés (72434944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1346 m2
Szobaszám: n/a
Soltszentimre belterületén, aszfaltos útról nyíló, szép szabályos téglalap alakú 1346m2-es építési telek eladó, minden közmű a ...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (99344524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 3
Solt Tételhegy Dűlőn található Kádárkocka jellegű, betonsávalappal épült, vegyes falazatú ( tégla + vályog) családi ház eladó. ...
6 900 000 HUF
81 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei lakóövezeti telek hirdetés (74133443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1484 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Tiszakécske-Óbögön, vasútállomás közelében! Tiszakécske-Óbög településrész csendes utcájában eladó egy 1484 nm-es...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai lakóövezeti telek hirdetés (65356429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: n/a
Ha egy csendes helyen képzeli el otthonát, amit Ön álmodhat meg, akkor ez a Telek Önre vár! Ágasegyháza csendes utcájában belt...
7 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (44272833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 2160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Felsőöregszőlőkben, két részre osztott, összesen 2160 m2-es hobbi telek eladó. a telek nagyobbik ...
1 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (71433273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten, a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház közelében, a Juhar utcai garázs soron eladó 15 m2-es garázs! - Jelenleg üre...
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (68382653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy mélykúti, 65 m2 alapterületű, 3 szobás családi házat. A bejáraton belépve az előszobába jutunk, mely aká...
5 000 000 HUF
76 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (53674373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai külterületi telek hirdetés (37271334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kiskunfélegyházától 4 km-re Selymesben egy 728 m2-es, művelési ág alól kivett terület! Jellemzői: 728 m2 víz, gáz, vil...
1 690 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33833543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hajós, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találh...
3 490 000 HUF
35 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (94576936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2026 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Homokmégyen eladásra kínálok egy felújítandó ingatlant. a ház parasztház jellegű, nyitott tornácos, ve...
5 800 000 HUF
74 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi lakóövezeti telek hirdetés (37439389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 937 m2
Szobaszám: n/a
Kiskunhalas kertvárosában, 937 m2-es építési telek ELADÓ! Rendezett jogi hátterű, azonnal birtokba vehető, befektetésre is alk...
9 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (35317542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 717 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bugac frekventált, mégis csendes utcájában (Jakabi) kínálunk eladásra egy 717 m²-es építési telket. a környék rendezett, baráts...
2 800 000 HUF
3 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.