Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 10 millióig (372 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 10 millióig

Rendezés:

Összes találat: 372 db
Eladó Lajosmizsei lakóövezeti telek hirdetés (73413441)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Lajosmizse csendes utcájában! a telek jó adottságú rendezett utcában van, körülbelül 200 méter földúton köz...
7 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (37931654)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel a mezőgazdasági lehetőségek tárházát Bács-Kiskun megyében, Kunszentmiklós városában, ahol egy kivételes szántóföldi...
3 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (93439443)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye szívében, a hangulatos Szeremle községben eladóvá vált egy 48nm-es vegyesépítésű kisház. Az ingatlan belső...
3 400 000 HUF
70 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (39727756)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras csendes részén tágas családi ház eladó Madaras nyugodt, vidéki környezetében kínálunk megvéte...
7 500 000 HUF
51 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai zártkert hirdetés (97933363)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: n/a
Referenciaszám: #NH1966 Infó: Beke Arleta Kiskunmajsa Ötfa részén beépíthető zártkerti telek eladó! Kiskunmajsán kínálok elad...
4 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93175537)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 2003-ban épült, tégla szerkezetű. Található ...
8 990 000 HUF
142 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64193578)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken, 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó. Az ingatlan tégla s...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (33432768)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Kisfáiban csendes nyugodt, békés lakott környezetben, lakható gazdasági épület eladó! Ha nyugalomra vágyik és szeretne kertész...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikériai lakóövezeti telek hirdetés (22364448)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom Csikéria kedvelt részén található kivett zártkert besorolású ingatlanomat. Gyors adásvétel, mivel az ingatla...
1 190 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (47377722)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 9. 500. 000 Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Gara községének csendes utcájában egy 619 m2-es teleken épült 70 m2-es vegyes fala...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei üdülőövezeti telek hirdetés (94453577)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, a gombaházak mellett, üdülőövezetben eladó egy 480 négyzetméteres építési telek. Az ingat...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (93477347)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Petőfiszálláson eladó egy 45 nm-es tanya, amely rendkívül jó elhelyezkedésű, hisz...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Apostagi külterületi telek hirdetés (43675287)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: n/a
Apostag zártkerti részén, 864 m2-es telek eladó! Jó megközelíthetőséggel, 513-as úthoz közel. a telken fúrt kút van, mely jelenleg nincs használatban. Keressen ha felkeltette érdeklődését! Referencia szám: tk044090-ml
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (99424937)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 83 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
6 499 000 HUF
78 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (99228834)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (46255567)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (27525373)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.