Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 10 millióig (372 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 10 millióig

Rendezés:

Összes találat: 372 db
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (25224338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 85 nm-es felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha,...
3 900 000 HUF
45 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (33323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Úrihegy zártkerti részen 923 m2 alapterületű szántó megnevezésű terület eladó. a terület szabá...
5 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65727282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Baja, Keleti-körút közelében eladó egy 1987 m2-es gyümölcsös. a terület a körútról könnyen megközelíthető, kö...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (38529874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 1513 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Kopolyai út környékén eladó egy 1513 m2-es, zártkerti, művelés alól kivett terület. Az ingatlan n...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (79969665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3246 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, Kiserdő, 3246m2-es terület eladó. a művelés alól kivett zártkerti ingatlan, közvetlen aszfaltos ú...
2 790 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (99544334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó kivett tanya és gyümölcsös Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske közelében! Tiszak...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei lakóövezeti telek hirdetés (42447742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó belterületi telek Tiszakécskén, kiváló befektetési lehetőség! Tiszakécske csende...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai lakóövezeti telek hirdetés (57545788)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2455 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan elhelyezkedése A telek Ágasegyháza nyugati részén található, a település szélén, lakóházas környezetben. Földes úto...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (43634249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét/Gizella téri épület garázssorán, szerelőaknával, aktív villanyórával felszerelt garázs eladó. Atifiokja@gmail. Com
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal