Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig (667 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 667 db
Eladó Bajai egyéb telek hirdetés (44347566)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: n/a
Baján, csendes kertvárosi lakóövezetben kínálunk eladásra egy 825 m²-es telken elhelyezkedő ingatlant, amely kiváló lehetőséget...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (55476722)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal birtokba vehető, 79 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található háro...
11 690 000 HUF
147 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Borotai családi ház hirdetés (46781595)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Borota, felújítandó, 58 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba, k...
3 499 000 HUF
60 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai tanya hirdetés (27377919)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 9337 m2
Szobaszám: n/a
Referenciaszám: #NH1917 Infó: Fejes Ferenc + 36 30 815 4518 Bócsa külterület – felújított tanya eladó! Bócsa külterületén, a ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (91693584)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1476 nm-es telken 113 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, ko...
14 500 000 HUF
128 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97826729)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács -Kiskun vármegye Bácsalmás városában 1981-ben épült 100 m2-es családi ház 563 m2-es telekkel eladó, földszinti lakásra cse...
13 500 000 HUF
135 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (32497345)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1109 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kecel csendes részén eladó egy azonnal költözhető családi ház. Az ingatlan 70 négyzetméteres alapterülettel r...
13 500 000 HUF
192 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (91234548)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Hercegszántó településen, azonnal költözhető, központi fekvésű, összközműves, 80 nm-es parasztház eladó. Az i...
9 500 000 HUF
118 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (14873844)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1806 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy erősen felújításra szoruló ingatlant 2. 300. 000 Ft-ért. Az töb...
2 300 000 HUF
36 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (74783248)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét központjában, rendkívül jó elhelyezkedéssel eladó egy 16 nm-es, tégla építésű garázs. Az udvarra zárható kapun kere...
9 600 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (34929715)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: n/a
Irányár: 3, 990, 000 Ft Eladó Bács Kiskun megye Baja városában Bajaszentistváni városrészen, Dózsa György út szomszédságában ki...
3 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (65838654)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyháza központjában, 52 m2-es, vegyesfalazatú, felújítandó, külső házrész eladó! Az udvarban összesen 3 család lakik,...
6 900 000 HUF
132 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (74343418)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Fülöpszálláson felújítandó vegyes falazatú lakóház. Kialakítása : kb. 37 m2 -es, 1 szoba, fürdőszoba, konyha, wc. A há...
4 950 000 HUF
133 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (84449746)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút központhoz közeli részen, 115 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő ...
12 990 000 HUF
112 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (22367437)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló tiszakécskén kerekdomb legkeresettebb UTCÁJÁBAN! Akác utcában kiváló elhelyezkedés, kedvező ár! Tiszakécskén, B...
12 900 000 HUF
416 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (77976854)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Referenciaszám: #nh1939. A Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas központjában eladó 1 szobás lakás! Kiskunhalas központjában a Tisz...
12 000 000 HUF
387 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (46963988)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 146 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, k...
10 990 000 HUF
75 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (35335423)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten eladó ez az önálló 13 nm-es garázs, a Gizella téren található garázssoron! Lejtett aljzatbetonozás történt. Társasházak közvetlen közelében helyezkedik el. Könnyen kiadható, külön villany órája van.
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (24444879)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma központjához közeli csendes utcában eladó egy 92 m2-es 2+1 fél szobás családi ház. Az ingatlan ...
14 900 000 HUF
161 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (28547947)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1904 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma csendes környékén eladó egy 85, 4 m2-es családi ház. Az ingatlanban 2 egész szoba, 2 fél szoba,...
9 990 000 HUF
117 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.