Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig (669 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 669 db
Eladó Fülöpjakabi tanya hirdetés (35645477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Fülöpjakabon, Kiskunfélegyháza közelében! Csendes, nyugodt környezetben, mégis remek megközelíthetőséggel kínálok...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újsolti lakóövezeti telek hirdetés (48753424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2754 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Újsolt település központjában 2754 m2-es belterületi építési telek eladó. Minden közmű a telek előtt találhat...
3 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunhalasi zártkert hirdetés (89334499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 43 m2
Szobaszám: n/a
Ár: 15 000 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Alsóöregszőlőkben 43 négyzetméteres, blokktégla építésű zártkerti ingatlan eladó. Az ...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (49546584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma város szélén 2651 nm-es telken 69 nm-es, jó állapotú családi ház eladó. Kialakításra került be...
8 000 000 HUF
115 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (93874338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kunbaja, azonnal birtokba vehető, 75 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
6 990 000 HUF
89 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (63423445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában, a központhoz közel 397 nm-es telken 86 nm-es, felújítás alatt álló családi ház elad...
8 500 000 HUF
98 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (23449698)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag a Duna House kínálatában eladó, Kecskeméten a Hetényi úthoz közel 1422 m2-es telek! Hosszútávú befektetés! A telek ...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (15633633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7586 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan Kecskemét külterületén, a Külsőnyírben helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, jó minőségű, 200 méter hosszú föl...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (94731273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlanok Kecskemét külterületén, Szarkás csendes övezetében helyezkednek el. Megközelítésük kiváló, kb. 350 Méter, jó minő...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai tanya hirdetés (18385547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 5215 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Tompa csendes, nyugodt környezetben, mégis könnyen megközelíthető helyen eladó egy 59 m²-es, felújítandó, veg...
9 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (72353424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 43 m2 hasznos alapterületű felújítandó házrész, 1297 m2 osztatlan közös...
14 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (97277342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tanya, ami új életre vár alakítsd a saját álmodra! Kecskemét - Felsőcsalános Eladó egy felújításra vagy újjáépítésre váró, 80...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (54365674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi külterületi telek hirdetés (37534398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6625 m2
Szobaszám: n/a
Ballószögön aszfaltozott úttól 500 méterre kivett tanya eladó, romos épületekkel 6625 m2 TERÜLETEN. ÉPÍTKEZÉSRE alkalmas, Ball...
10 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (37496411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpáron a holt tiszától alig 100 méterre, erősen felújítandó, nappali + 2 szobás, 67 m2-es családi ház eladó, 344 m2-s öná...
7 900 000 HUF
117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltszentimrei lakóövezeti telek hirdetés (72434944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1346 m2
Szobaszám: n/a
Soltszentimre belterületén, aszfaltos útról nyíló, szép szabályos téglalap alakú 1346m2-es építési telek eladó, minden közmű a ...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai tanya hirdetés (27344593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó aszfaltos út mellett 2 szobás részben felújított tanya! a ház új tetőt kapott két éve. a villanyhálózatot felújították. Ú...
14 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai tégla lakás hirdetés (41277456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalmán, a Bajai utcában 50 nm-es, másfél szobás lakás eladó! 6 Lakásos, téglából épült társasház mag...
11 900 000 HUF
238 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal