Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig (669 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 669 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (12549994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei lakóövezeti telek hirdetés (34215824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: n/a
Lajosmizse BELTERÜLETén 2069 m2-es, osztható, építésre alkalmas telek eladó! -Lakossági övezetbe tartozik-KIVETT beépítetlen ...
11 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (84459962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csávoly, 110 nm-es sváb parasztház típusú, 3 méter belmagasságú, felújítandó családi ház eladó. a vegyes fala...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási külterületi telek hirdetés (38335829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 15650 m2
Szobaszám: n/a
Kisszállás külterületén 15650 m2-es szántó eladó. A terület jól megközelíthető helyen van, jó befektetési lehetőség. Villany ...
7 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai külterületi telek hirdetés (43397844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10675 m2
Szobaszám: n/a
Telket keres Helvécián? Gazdálkodna, amihez nagy területet keres? ELADÓVÁ vált Helvécia külterületén 2 hrsz-on lévő több min...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunadacsi termőföld, szántó hirdetés (38998949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 4185 m²-es mezőgazdasági terület Kunadacson kiváló elhelyezkedéssel! Kunadacs csendes, nyugodt részén, mégis könnyen me...
3 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári termőföld, szántó hirdetés (67375433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó mezőgazdasági terület Tiszaalpár szívében, ami 7690 m2. Tökéletes választás a növénytermesztéssel vagy egyéb mezőgazdaság...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (85652526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (59554739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (65794632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, azonnal birtokba vehető, 57 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található egy ...
14 499 000 HUF
254 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai termőföld, szántó hirdetés (47373464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2339 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Baja városközeli 2339 nm-es szántó eladó. a terület a Szegedi út felől jól kialakított földútúton könnyen meg...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tanya hirdetés (33559961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3687 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Baja Szegedi út közelében tanya eladó. a terület az axiál telephely mögött, könnyen megközelíthető helyen tal...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (85625858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 3809 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. a beton alapra épült ház tégla falazatú,...
12 990 000 HUF
63 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46128942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
11 390 000 HUF
86 946 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi lakóövezeti telek hirdetés (53432424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5563 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Fridrich Lajos utca közelében, 5563 m2-es terület eladó. a zártkerti ingatlan gyümölcsös besorol...
13 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási műhely hirdetés (92143239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szabadszálláson, a Dózsa György út közelségében eladó egy ipartelep besorolású, 1070m2-es terület, rajta álló 200m2-es felépítm...
7 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (52941734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsanai családi ház hirdetés (33969529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 2
Zsanán 1476 nm-es telken családi ház eladó! A ház jellemzői: - 1950-es években épült, - vályog falazatú, tégla alappal, - 1...
8 700 000 HUF
155 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai tanya hirdetés (96353876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8631 m2
Szobaszám: n/a
Kiskunmajsa külterületén, összesen  8631 nm területen, 2 helyrajzi számon lévő terület, rajta 2 tanya épülettel, és melléképüle...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.