Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig (1040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 040 db
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (25224338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 85 nm-es felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha,...
3 900 000 HUF
45 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (32135792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén eladó egy hangulatos kis parasztház jellegű, vegyes falazatú, azonnal költözhető család...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (11795973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 1
Referenciaszám: #NH1931 Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas Kopolyai út elején felújított 1 szobás ház nagy telekkel! Kiskunhalas...
17 990 000 HUF
514 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (33323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Úrihegy zártkerti részen 923 m2 alapterületű szántó megnevezésű terület eladó. a terület szabá...
5 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tanya hirdetés (23772739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Baja, Keleti-körút közelében eladó egy 2600 m2-es telken fekvő 30 m2-es tanya. a terület a körútról könnyen m...
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65727282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Baja, Keleti-körút közelében eladó egy 1987 m2-es gyümölcsös. a terület a körútról könnyen megközelíthető, kö...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (79956933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3755 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Gara településen eladó egy hangulatos családi ház nagy telekkel. Az ingatlan 149 négyzetméteres alapterülette...
17 700 000 HUF
118 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (38529874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 1513 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Kopolyai út környékén eladó egy 1513 m2-es, zártkerti, művelés alól kivett terület. Az ingatlan n...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (44942229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, k...
12 990 000 HUF
209 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (79969665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3246 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, Kiserdő, 3246m2-es terület eladó. a művelés alól kivett zártkerti ingatlan, közvetlen aszfaltos ú...
2 790 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (21515714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal költözhető,  112 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba megtalálható kettő...
15 990 000 HUF
142 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (99544334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó kivett tanya és gyümölcsös Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske közelében! Tiszak...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei lakóövezeti telek hirdetés (42447742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó belterületi telek Tiszakécskén, kiváló befektetési lehetőség! Tiszakécske csende...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai lakóövezeti telek hirdetés (57545788)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2455 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan elhelyezkedése A telek Ágasegyháza nyugati részén található, a település szélén, lakóházas környezetben. Földes úto...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (54789587)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 2
Baja belvárosában 41 m2-es 2 szobás udvari lakás polgári stílusú társasházban eladó. a rendezett társasházban összesen 9 lakás ...