Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig (1040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 040 db
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (32699329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Nagybaracskán – tágas telekkel, csendes környéken. Nagybaracskán eladásra kínálok egy 120 m²-es,...
19 000 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (77935579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1402 m2
Szobaszám: 2
Akár babaváró kölcsönnel is elérhető! Akasztó településen, 1402 m2 telekterületen 65 m2-es, 2 szobás, felújítandó családi ház...
9 900 000 HUF
152 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunhalasi egyéb telek hirdetés (92433459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2900 m2
Szobaszám: n/a
Ár: 3 500 000 Ft. Bács-kiskun Vármegye Kiskunhalas, Kopolyai út leágazásán 2900 négyzetméteres építési telek eladó. Az ingatl...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (28344853)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Családi ház AKASZTÓ Eladásra kínálok egy 58nm-es családi házat Akasztó központi rèszèn, egy csendes kis utcában. Az ingatlanho...
11 900 000 HUF
205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (53469993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 110nm-es, 4 szobás, sváb építésű családi házat Csátalján, mely 752nm- es telken található. A lakótérben 4...
8 500 000 HUF
77 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (67496429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kétgenerációs tanya Tiszakécskén, csak OTP Ingatlanpont kizárólagos kínálatában! Tiszakécskén, aszfaltos úttól mindössze 1 km...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (65393722)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis Kuckó Kecskemét belvárosában! Eladásra kínálunk egy 36 m2-es földszinti lakást Kecskemét belvárosában! Az ingatlan vegyes...
17 900 000 HUF
497 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tanya hirdetés (83234744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hangulatos, karba tartott parasztház eladó LAJOSMIZSÉN Eladásra kínálok Lajosmizsén egy 40 m²-es, régi, de folyamatosan karban...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (22135233)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy szerkezetkész, 90 nm-es családi ház, amely remek lehetőséget kínál a saját ott...
16 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei egyéb telek hirdetés (26258638)
5 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1489 m2
Szobaszám: n/a
Tiszakécskén a Damjanich utcában az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlant kínáljuk eladásra: A tulajdoni lap szerint kivet...
1 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63474973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, összközműves, 58 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan tégla alapra épült...
7 990 000 HUF
137 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátmonostori családi ház hirdetés (34492716)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1563 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 15 500 000 huf értékű ingatlan Bács-Kiskun megyében, Bátmonostoron. Ez egy 86 négyzetméteres ház, amely 1 563 négyzet...
13 900 000 HUF
161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (73217837)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bács-Kiskun megyében, Dávodon egy 70 négyzetméteres, 3 szobás, vegyes falazatú családi ház, mely 1949-ben épült. Az ingat...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28893779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 86 négyzetméteres, 3 szobás, nappalival, konyhával ellátott családi ház, mely Mélykúton, Bács-Kiskun megyében találha...
15 900 000 HUF
184 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (27413423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy szeretettel karbantartott családi ház Garán, Bács-Kiskun megyében. a vételár 13 000 000 huf, ami négyzetméterenként 6...
13 000 000 HUF
65 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási külterületi telek hirdetés (73434528)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1739 m2
Szobaszám: n/a
Kisszállás külterületén 1739 m2-es szántó eladó. a terület jól megközelíthető helyen van, jó befektetési lehetőség. Villany a s...
2 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (29383436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kunbaja, felújított, 91 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali...
19 990 000 HUF
219 670 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai tanya hirdetés (16837528)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 4341 m2
Szobaszám: n/a
Eladó hangulatos tanya Pálmonostora külterületén, a régi 5-ös út Csengelei lehajtójától mindössze 1 kilométerre található, fiz...
11 985 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (29249596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2754 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hercegszántó-Budzsak területén egy 70 m2 alapterületű családi ház 2 754 m2-es telken. Az ingatlan tehermentes. Az épületb...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai lakóövezeti telek hirdetés (62642466)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Kiskunfélegyházán kiváló adottságokkal! Kiskunfélegyházán, új lakóövezetben eladó egy 1250 m²-es építési te...
18 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.