Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig (1040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 040 db
Eladó Bajai családi ház hirdetés (72787979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bajaszentistvánon felújítandó családi ház eladó Bajaszentistván csendes részén eladó egy 982 m²-es telken elhelyezkedő, 110 m²...
15 500 000 HUF
140 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (44879733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tanyahely kecskeméten a borbási részen! AMENNYIBEN telket keres ide megálmodhatja új OTTHONÁT. A terület egyes pontja...
13 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (74279642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Panorámás kilátás és madárcsicsergés. Eladó házszámos tanya Kecskeméten a Borbás kerületben. Az ingatlan 2877 m2-es telken hel...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (53533623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújítandó 2841m2-es házszámos tanya kecskeméten a borbásban! A területen a térképen 2 db tanya épület van feltüntetve....
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (92474739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a nyugalom szigete Kecskemét keleti oldalán! A tanyához 2912 m2 terület tartozik, kiépített villamoshálózattal és fúrt ...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (45554272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a borbási részen eladó házszámos tanya 2311 m2-es TERÜLETTEL. A tanya épület 47 m2-es, tégla falazatú a térképen f...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (33846927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskemét Kadafalva szélén 1119 nm-es körbe kerített telek! A telek 200 m-re található az aszfaltúttól és a belterületi...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (35635583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa városában a következő ingatlan kínálom eladásra. a ház telek területe 528 m2, ebből a hasznos ...
12 500 000 HUF
164 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (89232822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Rendőrfaluban, csendes nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 535 m2-es telken található, 2 szobás családi házat. Az...
16 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (24347329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskemét Kadafalva szélén 1119 nm-es körbe kerített telek! a telek 200 m-re található az aszfaltúttól és a belterületi h...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (36748477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10407 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó! a telek ára tartalmazza a családiház terveit is. Bővebb felvilágosításért kérem keressen. 1 Hektáros külte...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (58253444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10427 m2
Szobaszám: n/a
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni hétvégi ház hirdetés (93949572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 2
Csendes nyaraló Szalkszentmártonban, 500 méterre a vízparttól Szalkszentmárton csendes, nyugodt részén eladó egy téliesített, ...
11 500 000 HUF
273 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46875337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén, 95 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, található benne kettő szoba, ...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (26945332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk 40 nm-es nyaralót, mely egy 414 nm-es telken helyezkedik el Lakitelek nyaralóházas övezetében. a nyaraló 1970...
18 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (49339999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
18 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (24832945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja, Kiscsávoly városrészben, közvetlenül a belváros szomszédságában egy 50 m²-es, felújítandó tégla házrés...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi lakóövezeti telek hirdetés (37439389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 937 m2
Szobaszám: n/a
Kiskunhalas kertvárosában, 937 m2-es építési telek ELADÓ! Rendezett jogi hátterű, azonnal birtokba vehető, befektetésre is alk...
9 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (44343475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod központjában 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található 2 szoba, nappali, kony...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (35317542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 717 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bugac frekventált, mégis csendes utcájában (Jakabi) kínálunk eladásra egy 717 m²-es építési telket. a környék rendezett, baráts...
2 800 000 HUF
3 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal