Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 25 millióig (1332 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 332 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44456923)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
11 990 000 HUF
123 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai lakóövezeti telek hirdetés (49698427)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1556 m2
Szobaszám: n/a
Kiskunfélegyházán, eladó egy 1556 nm belterületi telek. a teljes közművel ellátott telek( villamos energia, vezetékes víz, csat...
17 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunfélegyházai lakóövezeti telek hirdetés (35934145)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: n/a
Kiskunfélegyházán, eladó egy 1420 nm belterületi telek. a teljes közművel ellátott telek( villamos energia, vezetékes víz, csat...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (23475775)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosának közvetlen szomszédságában eladó egy 48 m²-es, vegyes falazatú, felújítandó házrész. Az ing...
12 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (37931654)
29 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel a mezőgazdasági lehetőségek tárházát Bács-Kiskun megyében, Kunszentmiklós városában, ahol egy kivételes szántóföldi...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (49638266)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében Kalocsa városában, a Dózsa György utcában eladásra kínálom a következő ingatlant. a vegyes falazatú csa...
17 900 000 HUF
139 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (83478573)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló Tiszakécskén, Kerekdombon! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 2...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (42847664)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3050 m2
Szobaszám: n/a
Helvécián telek eladó! Lakhatásra alkalmas gazdasági épület építhető rá. Jellemzők: 3050 m2 telek bekerítve 10% beépíthetősé...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (49429996)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2735 m2
Szobaszám: n/a
Válassza vállalkozásának helyszínéül ezt a kiváló adotságokkal rendelkező területet. Ipari-kereskedelmi övezet, így lakóház ne...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (42328597)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (31548714)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 3309 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske külterületén kivett tanya megnevezésű ingatlan 49 m2 hasznos nettó alapterületű lakó- és gazd...
15 990 000 HUF
326 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55382448)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén Tiszakécske-Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 23, 5 nm hasznos alapterületű ingatla...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási tanya hirdetés (57538453)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szabadszállás közelében felújítandó tanya eladó. Az épület 13946 m2, területen található. a vályog épület kb: 80m2, ebből 48m2 ...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kelebiai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33323357)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 3, 8606 hektár méretű mezőgazdasági területet Bács-Kiskun vármegye Kiskunhalasi járásában. Az ingatlan kül...
11 580 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (65471237)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom Bács-Kiskun vármegyében, Solt belterületén található családi házat. A 731 nm teljesen körbekerített telken e...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.