Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 25 millióig (1332 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 332 db
Eladó Kecskeméti termőföld, szántó hirdetés (62537292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kajszibarackos gyümölcsös Kecskemét Matkón Eladásra kínálunk 3, 7 hektár, gondozott kajszibarack ültetvényt Kecskemét Mat...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (99374473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Csávolyon. Az ingatlan 113 m², a telek 2160 m². 3 Összenyitható szoba, konyha/étkező, kamra, fürd...
15 300 000 HUF
135 398 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rémi családi ház hirdetés (53784474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2798 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Rém, azonnal birtokba vehető, 81 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba...
3 500 000 HUF
43 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74934937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten eladó egy 50 m2-es kellemes hangulatú ház. Főbb jellemzői: -299 m2-es önálló telek -50 m2-es ház cseréptetővel -2...
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54432493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 106 m2
Szobaszám: 1
A Vacsiközben a Várpalota utcában eladó, lakható családi ház. Jellemzője: - 1950-ban épült vegyes falazatú - 45 nm-es, egy szo...
22 900 000 HUF
508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (26354741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1673 m2
Szobaszám: 1
Kunpeszéren alacsony áron LAKHATÁS! A házban szoba-konyha-fürdőszoba található. A telek mérete:1673 nm. a víz fúrt kútról elérhető, emésztő van. Amennyiben szeretné megtekinteni kérem hívjon fel.
10 500 000 HUF
262 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38979142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 106 m2
Szobaszám: 1
A Vacsiközben a Várpalota utcában eladó, lakható családi ház. Jellemzője: - 1950-ban épült vegyes falazatú - 45 nm-es, egy sz...
22 900 000 HUF
508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pirtói lakóövezeti telek hirdetés (46938437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2570 m2
Szobaszám: n/a
Pirtón a Rákóczi Ferenc utcában, 3 db külön helyrajzi számon lévő építési telek egyben ELADÓ! Az egymással határos telekterül...
20 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (39373445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12442 m2
Szobaszám: n/a
Kecskeméten, Kisfáiban 12. 442 m2-es akácfával fásított terület ELADÓ! Jellemzői: 12. 442 m2 10 éve telepített akácfák 1 hel...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (17936882)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Gara, főútja mellett 109, 3 m2 alapterületű családi ház, 14 m2 pincével, melléképülettel, 706 m2 telken e...
16 000 000 HUF
146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (47273323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Vaskút egyik forgalmas utcájában, eladásra kínálok, egy 95m2-es vegyes falazatú családi házat. Az ingatla...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói hétvégi ház hirdetés (73277991)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 132 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunfehértó, Határ úton, 43 nm-es ikernyaraló eladó. a tégla szerkezetű ingatlan beton alapra épült. Található...
12 990 000 HUF
302 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (39337779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Szabadszálláson a Kölcsey téren, 3 szobás felújítandó családi ház, 1443 m2-es összközműves telken eladó, garázzsal, melléképüle...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (32333345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 2
Akasztón az 53-as fő út mentén a bicikliút oldalán, 1340 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 77 m2-es, 2 szobás, részben felújít...
17 650 000 HUF
229 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki tanya hirdetés (73935133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya és termő szilvafás ültetvény Izsákon a Gedeon dűlőben! Ingatlan jellemzői: - 53 nm összkomfortos tanya 4. 640 Nm t...
22 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári hétvégi ház hirdetés (84339533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: + 5 fél
Csak az OTP kínálatában! Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében, azon belül Tiszaalpár nyaraló övezetében egy 71, 4 m2-es n...
18 500 000 HUF
260 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri egyéb telek hirdetés (34657849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1198 m2
Szobaszám: n/a
Csend, béke, nyugalom! Kunpeszéren sarok telek eladó! Pár percnyi sétára a dunavölgyi- főcsatornától telek ELADÓ! Eladó Budapes...
2 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (47983498)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belvárosi önálló garázs ELADÓ. Eladó Kecskeméten a Klapka utcán, téglaépítésű társasház zárt udvarában, egy 12. 67 m2-es, kül...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (46344549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 158 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tiszakécskén, a főúttól mindössze 100 méterre, egy felújítást igénylő, de kiváló lehetőségeket rejtő téglaépítésű ház. ...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (73249838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Lakitelek-Tőserdő csendes zugában kínálunk eladásra 30 nm-es, lakható nyaralót. Fontos tudnivalók: -telek 300 nm -teljes közmű ...
24 900 000 HUF
830 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal