Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 25 millióig (1335 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 335 db
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (49235474)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: n/a
Baján, nyugodt, csendes környéken kínálunk megvételre egy 649 m²-es belterületi saroktelket, amely ideális választás családi há...
6 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (47553854)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1126 m²-es lakóövezeti telek Baja csendes, nyugodt környezetében, a Szentjános városrészben. a telken jelenleg egy bo...
19 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (25787277)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 7051 m2
Szobaszám: 3
Sükösd csendes, nyugodt külterületén eladó egy 7051 nm-es telken fekvő tanya, amely kiváló lehetőség gazdálkodásra, állattartás...
18 200 000 HUF
178 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (84377879)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 918 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk Érsekcsanád egyik kedvelt, csendes utcájában, egy 100 m²-es, téglaépítésű családi házat. Ez az ingatlan tökél...
21 999 000 HUF
183 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (19874365)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Építési telek Hetényegyháza belterületén! Telek méret: 1010 m2 Beépíthetőség 30% Jó elhelyezkedés új építésű házak kö...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (43472442)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében Vaskúton eladóvá vált egy 71 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyhából, ...
24 000 000 HUF
338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (87794454)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló Tiszakécskén, Kerekdombon! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 2...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93234328)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Dunafalván 3 szobás 106 m2-es jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó. Az ingatlan festői környezetben helyezkedik el ...
14 900 000 HUF
140 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi sorház hirdetés (25644332)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában 101 nm-es sorház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan 1978-ban épült beton alapra. a föl...
20 990 000 HUF
207 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (67435594)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kisszállás, csendes, nyugodt környéken, felújított, 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban...
14 990 000 HUF
214 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (23276237)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes zsákutcájában megvételre kínálok egy 67, 6 m2 lakóterű, hagyományosan szigetel...
11 800 000 HUF
176 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tanya hirdetés (95347643)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Baja, Mártonszállási városrészén, Tanya Eladó. A 82m2-es ingatlanban: 3 szoba, konyha, ebédlő, fürdő, wc, gardrób. 2023-Ban a ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (53599254)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Egyedi hangulatú, barátságos kis házat kínálunk eladásra az a...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (23925774)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 2
Kunpeszér külterületén kínálunk megvételre egy gazdasági épület megnevezésű ingatlant. Az ingatlan egy 1 111 m²-es telken hel...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35459344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető, 82 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szoba, k...
7 990 000 HUF
97 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsborsódi családi ház hirdetés (39646874)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsborsódon felújítandó családi ház eladó. Az ingatlan 86nm, mely 1677nm telken helyezkedik el, és az ...
13 000 000 HUF
151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (73739769)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Petőfiszálláson eladó egy 45 nm-es tanya, amely rendkívül jó elhelyezkedésű, hisz...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (53534342)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, Rudics utcában 89 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, el...
9 600 000 HUF
107 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (97431233)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút csendes részén 82 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, saralt födémmel rendelkezik. ...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal