Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 30 millióig (1822 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 822 db
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (42258752)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse szívében csendes nyugodt, de mégis központi helyen egy szép, tiszta rendezett társasházban ela...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (39539734)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6625 m2
Szobaszám: n/a
Ballószögön aszfaltozott úttól 500 méterre kivett tanya eladó, romos épületekkel 6625 m2 TERÜLETEN. ÉPÍTKEZÉSRE alkalmas, Ball...
12 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (21952592)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó, egyszobás lakás garázzsal és tárolóval együtt, Kecskemét - Műkertvárosban a Vadaspark közelében! Eladó egy 39, 5 m2-es...
29 900 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (33543638)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 7264 m2
Szobaszám: 5
Tiszaalpár alsón hatalmas telekkel(7264 m2), SAJÁT erdővel 170 m2-es nappali+ 4 szobás befejezésre váró családi ház várja hogy ...
25 900 000 HUF
152 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (88274567)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 4
Nagy családi ház eladó Dunapatajon ritka lehetőség ezen az áron! Ha tágas otthont keres megfizethető áron, érdemes megnéznie ...
21 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (89313722)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon családi ház eladóA 87nm-es ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal és 1960-as é...
18 000 000 HUF
206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (74837214)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Kisszálláson egy felújításra szoruló családi házat. Az ingatlan 50 nm-es és 1226 nm-es...
10 200 000 HUF
204 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54224436)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Kózház utcában eladó nappali+3 szobás családi ház! Legfontosabb paraméterei: - Teljesen elkerített - Frissen fel...
15 500 000 HUF
206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33541647)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Műkertvárosban eladó egy első emeleti, 1 szobás, részben felújított lakás a hozzátartozó garázzsal. Jellemzői: ...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73491467)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a műkertvárosban eladó egy első emeleti, 1 szobás, részben felújított lakás a hozzátartozó garázzsal. Jellemzői: ...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32747547)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36255349)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49223432)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (48498843)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 110 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, kam...
22 990 000 HUF
209 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (92343727)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy jó állapotú családi házat Baja csendes környékén, a Petői Szőlők utcában. A ház 88 m² alapterületű, és h...
27 990 000 HUF
318 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (22197854)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1786 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sükösdön – természetközeli környezetben! Bács-Kiskun vármegyében, Sükösdön eladó egy 1990-ben épült, 90 m²-...
28 000 000 HUF
311 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79448717)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Rávágy tér közvetlen közelében található, önálló, felújított családi HÁZ! Az ingatlan 2 külön nyíló szobá...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai lakóövezeti telek hirdetés (37348254)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 2200 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kizárólag a focus ingatlan kínálatából, Helvécián, két utcára nyíló, 2200 nm nagyságú tanya - kert besorolású ingatlan, a...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (99384388)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Baján 55 nm-es lakás a Kölcsey Ferenc utcában! Baja kedvelt, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy jó állapo...
28 500 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (84444942)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján a Fáy András utcában, 3. emeleti 33m2-es lakás eladó. Közös költség 15. 300, -Ft, ami a fűtést tartalmazza. Közelben iskola, óvoda, üzletek. A nyílászárók műanyagok, két éve lettek cserélve.
25 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal