Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 30 millióig (1822 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 822 db
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (62944755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Baja, Ybl sétányon, azonnal birtokba vehető,  54 m2-es, negyedik emeleti lakás eladó.  A lakásban kettő szoba...
26 990 000 HUF
499 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (54727849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű Kádár-kocka Tiszakécskén, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megye kedvelt településén...
29 500 000 HUF
364 197 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (85433879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Kiskunfélegyháza városközpontjához közeli utcafronti házrész eladó! a 117 nm-es ingatlan a város központban ...
29 500 000 HUF
252 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27355398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Muszály városrészben található, jó állapotú, egyedi gázfűtéses családi ház, szerelőaknás, 3 állásos garázzs...
26 900 000 HUF
363 513 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (44334371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 30096 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Kecskemét mellett, 13 percre a belvárostól! Eladó építési telek a Ladánybenei útról megközelíthetően, teljesen be...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (73359673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Lehetőség a saját elképzelések megvalósítására! Eladó egy 125 m²-es, erősen felújítandó családi ház Bajaszentistvánon, nagy mé...
16 900 000 HUF
135 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (12549994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskei családi ház hirdetés (58173533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1495 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Miske, csendes, nyugodt környéken, 183 nm-es családi ház eladó. a ház 1972-ben épült, beton blokk és tégla sz...
19 990 000 HUF
109 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44963485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, megvételre kínálunk egy 140 nm-es családi házat Tiszakécske városában. a ház közel a központhoz egy sarki...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári tanya hirdetés (32722933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Tiszaalpáron egy nagyon szépen karbantartott tanya a mellette lévő szántóval a rajta lévő fólia vázakkal együtt. A kive...
29 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei lakóövezeti telek hirdetés (34215824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: n/a
Lajosmizse BELTERÜLETén 2069 m2-es, osztható, építésre alkalmas telek eladó! -Lakossági övezetbe tartozik-KIVETT beépítetlen ...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári tanya hirdetés (44349913)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Tiszaalpáron egy nagyon szépen karbantartott tanya a mellette lévő szántóval a rajta lévő fólia vázakkalegyütt. A kivet...
29 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási panel lakás hirdetés (42419653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes, zöldövezeti lakóparkjában megvételre kínálok egy 5. emeleti 53 m2-es ízlésese...
25 600 000 HUF
483 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (24891473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, beépíthető tetőteres, 103 nm-es családi ház eladó. a tégla és szilikát szerkezetű ház, beton alapra ...
16 990 000 HUF
164 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (84459962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csávoly, 110 nm-es sváb parasztház típusú, 3 méter belmagasságú, felújítandó családi ház eladó. a vegyes fala...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási külterületi telek hirdetés (38335829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 15650 m2
Szobaszám: n/a
Kisszállás külterületén 15650 m2-es szántó eladó. A terület jól megközelíthető helyen van, jó befektetési lehetőség. Villany ...
7 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai külterületi telek hirdetés (43397844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10675 m2
Szobaszám: n/a
Telket keres Helvécián? Gazdálkodna, amihez nagy területet keres? ELADÓVÁ vált Helvécia külterületén 2 hrsz-on lévő több min...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (23337352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 3378 m2
Szobaszám: 3
Kecelen a Kossuth utcában, 3378 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 3 szobás, központi fűtéses, felújítandó családi ház ELADÓ! ...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási tégla lakás hirdetés (43327775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás városban, Kecskeméttől 38 km, Budapesttől 80 km távolságra megvételre kínálok 8 lakásos tégl...
19 100 000 HUF
389 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?