Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2534 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 534 db
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (83726434)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécskén, Kerekdombon, a főút mellett, közvetlenül a t...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (71862157)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske központjában eladó egy 39, 3 nm-es, második em...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tassi családi ház hirdetés (43394286)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tasson egy 100 nm-es, jó adottságokkal rendelkező családi ház! Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben található, ...
35 800 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (98893494)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Dunavecsén! Dunavecsén eladásra kínálok egy 80 m2-es családi házat, amely egy 395 m2-es telken helyezkedik e...
34 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (94397997)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Tasson! Tass településen, nyugodt, csendes zsákutcában kínálunk megvételre egy befejezésre váró, 80 nm alapterüle...
29 900 000 HUF
373 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (59345753)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 5079 m2
Szobaszám: n/a
Több generációnak, nagy családnak, gazdálkodni vágyóknak vagy a vidéki élet szerelmeseinek is tökéletes választás lesz ez a pet...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (29534443)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 84 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, szilikát és tégla falazatú. Található...
13 990 000 HUF
166 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73643376)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1632 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy bruttó 80 nm-es, 2002-ben épült, felújítandó ház Kecskemét-Kadafalva szélén. a telek 1632 nm, zártkert. Csak készpénzes vevőnek, az ingatlan nem hitelezhető.
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (94977326)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 10370 m2
Szobaszám: n/a
Kisfáiban jól megközelíthető helyen, betonút közelségében egy felújítandó ház eladó! A téglából épült főépület és a nagy belma...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (53987264)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk a Széchenyivárosban egy 26 nm alapterületű, önálló garázst. Ez az ingatlan az Otthon Centrum Felező csomagj...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (31657447)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécskén a Fürdő utcában /nyaraló övezet szívében/, új építésű, Családi Ház besorolású, ingatlanok, Eladók! Az ingatlanok 3...
38 600 000 HUF
787 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (34539785)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Irányár: 23, 990, 000, . Ft Eladó Bács Kiskun megye Nádudvar községében egy 691 m2-es telken salakblokkból épült 140 m2 hasznos...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (34223974)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 40. 000. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun vármegye Baja városának kiscsávolyi részén, csendes utcában egy 80 m2 hasznos alapter...
40 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14653435)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keresi az ideális első otthont vagy egy remek befektetést? Megtalálta! Kecskemét népszerű részén, a Rávágy tér és a Penny közel...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (93922399)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán a központban egy családi házat. Az 1950-es években vegyes falazattal épült ingat...
14 000 000 HUF
172 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ordasi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (68356367)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 3919 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun Vármegye, Ordas, 3919nm szántó és árok besorolású földterület eladó! a terület Ordas közvetlen határában helyezkedi...
1 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (49836583)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Gazdálkodna? Lovakat tartana? Itt a lehetőség Helvécia csendes ölelésében! Eladó egy 2613 nm-es birtok Helvécia közkedvelt, te...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79961372)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31654373)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (44134495)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Helvécián, jól megközelíthető helyen! Helvécia közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 56 m²-es, jó állapot...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal